ЗАМОВИТИ

Логотип фірмовий стиль ломбард Казахстан

Редизайн логотипу:

“TRILLIONER” – мережа ломбардів в Алмати (Казахстан).

У нашу студію звернулися за розробкою нового візуального образу ломбарду – створенням логотипу та фірмового стилю. Замовником було поставлено завдання придумати новий цікавий та простий у використанні логотип.

Перший етап - це редизайн логотипу. Основне завдання – розробити новий та сучасний логотип з урахуванням світових трендів логобудування.Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип, що складається зі знака та шрифтового написання назви.

Знак виконаний у вигляді птаха, що летить: т.к. гроші – це свобода, а птах – образ вільної людини. Таким чином, логотип ломбарду відображає місце, де можна швидко та легко отримати гроші. Основна ідея логотипу: підтримка, допомога, доступність, надійність, безпека.

Колірне рішення логотипу виконане в зеленому та синім кольорах. Зелений у психології є символом м'якості та спокою, він заспокоює та створює відчуття гармонії та довіри. Синій колір асоціюється із силою, важливістю, авторитетністю, надійністю, впевненістю. Синій - колір моря та неба. Він справляє враження спокою, незворушності та порядку.

Шрифтове написання назви “TRILLIONER” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифровки діяльності було заведено використовувати в логотипі дескриптор “ЛОМБАРД”.Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль своїми елементами доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98