ЗАМОВИТИ

Назва логотип бренд бук для туристичного агентства Україна

Створення назви, логотипу:

Розробка назви, логотипу, фірмового стилю, бренд бука для туристичної агенції (Україна, м.Львів).

Роботу розпочали з розробки назви. Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути зрозумілою, цікавою та легкою для запам'ятовування.

Асоціюватися з тематикою діяльності компанії. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві BerryTour.

Назва компанії BerryTour походить від гри слів – Бері Тур, або Berry (ягода) та бери (рус.).

Berry (англ.) – ягода.

Tour (англ.) – подорож, подорож, турне; тур, екскурсія.

Ягода асоціюється з яскравими фарбами, природою, красою та гарним настроєм – тобто. тематикою подорожі.

Можливий слоган: Бери смачні тури!

BerryTour – гарна і креативна назва, яка безпосередньо відображає сферу діяльності компанії та передає відчуття смачних, яскравих та незабутніх подорожей.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і солідний образ, що відображає тематику діяльності компанії.

Розроблений логотип виконаний у вигляді земної кулі - ягоди, в якій присутні точки різного розміру - це міста по всьому світу. Міста між собою з'єднані лініями – повітряні маршрути руху літаків.

Кольорове рішення логотипу виконано в бірюзовому та фіолетовому кольорі (рідкісне поєднання кольорів для туристичної тематики). Фіолетовий колір викликає асоціації чогось серйозного, спокійного та гідного. Підкреслює ідеї миру, безпеки та гідності. Бірюзовий колір відображає море, океан, небо. Цей колір розслаблює та заспокоює, викликає відчуття чистоти та простору.

Шрифтове написання назви “BerryTour” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифровки діяльності було прийнято використовувати у логотипі дескриптор “мережа турагенцій”.
Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти. Розроблений фірмовий стиль своїми елементами доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.Розробка бренду бука:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини та опису фірмового стилю.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98