ЗАМОВИТИ

Назва для бренду чаю логотип упаковка етикетка Україна

Створення назви, логотипу:

Створення міжнародного бренду для чаю. Продаж буде проводитись на території України. Виробництво – країни ЄС.

Роботу розпочали з розробки назви бренду. Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути унікальною (тобто у світі не повинно бути аналогічних брендів + вільний домен для сайту .com).

Асоціюватися з тематикою бренду та високою якістю продукції. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві BRISKALD.

Назва бренду BRISKALD утворена від об'єднання слів:

BRISK (англ.) – бадьорий, енергійний.

SKALD (англ.) – обпалений, гарячий.

Назва відображає гарячий чай, який дає Вам бадьорість та енергію.

BRISKALD - гарна та сильна назва для бренду.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і солідний образ, що відображає тематику бренду.

Розроблений знак логотипу виконаний у гербовому стилі - леви, корона та посередині буква "А", що характерно для тематики чаїв. Логотип, що використовує таку графічну побудову, побічно характеризує бренд як єдиний, цілісний та універсальний.

Колірне рішення логотипу виконане в золотому, сіро-синьому (берлінська блакитна) і білому кольорі. Золотий – колір багатства та лідерства, що відображає високу якість продукції. Сіро-синій колір асоціюється із важливістю, авторитетністю, надійністю, впевненістю. Білий колір виглядає благородно та відображає впевнений та надійний бренд.

Шрифтове написання назви “BRISKALD” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі.
Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. Розроблений фірмовий стиль своїми елементами доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98