ЗАМОВИТИ

Назва бренд для салону краси beauty salon Німеччина

Створення назви, логотипу:

Створення міжнародного бренду для салону краси (Deutschland, Kassel). Це центр створення розкішного образу, де кожну жінку роблять неповторно прекрасною. Команда майстрів-професіоналів працює на найякісніших матеріалах та втілює найкращі тренди перукарського мистецтва, нігтьової естетики та косметології, водночас приділяючи особливу увагу якості та безпеці послуг, а також професійному зростанню фахівців. Головна мета – створювати красу з огляду на індивідуальні потреби клієнтів.

Роботу розпочали з розробки назви для beauty salon. Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути унікальною (тобто у Німеччині та світі не повинно бути аналогічних брендів, + вільний домен для сайту .com).

Асоціюватися з модою, високим статусом та якістю обслуговування. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві HARMOND.

Назва салону краси “HARMOND” утворена від об'єднання слів:

HARMONY (англ.) – гармонія, злагода.

Відображає комфортну та зручну обстановку в салоні краси.

MOD (англ.) від modern:

  • mod. ультрасучасний; стильний, витончений;
  • модник, модниця.

Асоціація назви HARMOND: “модний” салон краси для стильних та витончених людей.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги – простий у використанні і солідний образ, що відображає тематику салону краси.

Розроблений логотип виконаний у вигляді вензеля. У квадраті зашифрована буква "Н", виконана у вигляді двох гребінців. Форма квадрата викликає відчуття стабільності, міцності, консервативності та врівноваженості сторін.

Колірне рішення логотипу виконане у фіолетовому та чорному кольорі. Фіолетовий - колір аристократів та королівської знаті, магії та духовності. Також як і червоний, фіолетовий пов'язаний із силою та владою, проте його вплив більш приглушений. Таким чином, вплив здійснюється м'якшим і спокійнішим, і, водночас, звичайно, благороднішим. Це символ мудрості, таємного знання, чаклунства, впевненості. Чорний колір виглядає благородно та відображає впевнений та надійний бренд.

Шрифтове написання назви “HARMOND” розроблено дизайнерами нашої студії.

Для розшифровки діяльності було прийнято використовувати в логотипі дескриптор beauty salon.Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль своїми аристократичними та шляхетними елементами у вигляді королівських лілій доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.Відгук:

П.І.Б.: Alina Fabrizius

Компанія: Beauty salon «Harmond»

Посада: Власник

Місто: Germany, Kassel

З компанією зі створення бренду "під ключ" для салону краси (назва, логотип, фірмовий стиль) співпрацювали дистанційно. Зворотний зв'язок був завжди швидким, що дуже порадувало.

Поставлені завдання були виконані вчасно. Результатом співпраці залишились задоволені. Дякую!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98