ЗАМОВИТИ

Створення бренду фіто дизайн студія, квіти

Створення назви, логотипу:

Розробка назви для дизайну студії м.Київ (Україна). Компанія займається фіто-дизайном: святкове оформлення весіль та урочистостей квітами, декор інтер'єру, а також оформленням заміських будинків, вітрин магазинів та фасадів на новий рік та інші свята світлодіодними гірляндами та ілюмінацією.

Побажання Замовника до назви: назва повинна однаково відображати різні напрями в роботі студії красиво і суворо звучати і бути добре запам'ятовуваною.

Після обговорення всіх запропонованих варіантів, Замовник зупинився на назві МУЗИКА КОЛЬОРІВ.

Слово КОЛЬОРІВ з одного боку відноситься до живих квітів, за допомогою яких прикрашають різні урочисті заходи, а з іншого боку слово КОЛЬОРУ - відображає різні колірні рішення в ілюмінації при оформленні фасадів будинків.

Назва м'яка, красива і незабутня.


Створення слогану:
Зворушливий світ симфонії квітів!

Створення сайту:

www.fitodesign.net.ua

Відгук:

П.І.Б.: Євгенія Фурман

Компанія: Дизайн студія "Музика квітів"

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м. Київ

Висловлюю подяку за розробку цілого комплексу робіт для моєї студії дизайну: розробку назви, слогану, логотипу, фірмового стилю та сайту.

Все зробили, як обіцяли: розробили унікальний логотип та цікавий дизайн сайту з графічним поділом за тематикою для кожного розділу. Тепер наші клієнти дивляться зовсім інакше на нас. Потішило те, що процес був організований так, що ми одразу знаходили повне розуміння з усіх питань. Сподіваюся на подальшу успішну співпрацю, якісну та оперативну підтримку нашого сайту.

Робота виконана професійно та вчасно.

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98