ЗАМОВИТИ

Назва логотип компанії енергозберігаючі технології, альтернативна енергетика, сонячні батареї, теплові насоси

Створення назви, логотипу:

Розробка назви, логотипу та фірмового стилю для компанії, яка займається енергозберігаючими технологіями та альтернативною енергетикою (сонячні батареї, теплові насоси та інше). Компанія вирішує завдання щодо забезпечення поставок якісних, надійних та доступних для кінцевого споживача інженерних систем.

Роботу розпочали з розробки назви компанії. Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути зрозумілою, цікавою та легкою для запам'ятовування.

Асоціюватися з тематикою діяльності компанії. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві SOLBERG.

Назва компанії SOLBERG утворена від об'єднання слів:

SOLAR (англ.) – сонячний.

BERG (нім.) - гора, брила.

Гора – надійність, стабільність, сила, значущість.

Слово BERG дуже суворе і створює асоціацію із серйозною та надійною компанією у сфері сонячної енергетики. Знак гори – трикутник – це символ лідерства та перемоги.

Назва компанії SOLBERG викликає довіру та повагу.


До розробки логотипу компанії Замовником були висунуті наступні вимоги – простий у використанні і солідний образ, що відображає тематику бренду.

Розроблений логотип виконаний у вигляді стилізації в динаміці першої літери назви "S", що складається з елементів сонячних батарей. Логотип, що використовує таку графічну побудову, побічно характеризує бренд як єдиний, цілісний та універсальний.

Колірне рішення логотипу виконане в сірому та жовтому кольорі. Сірий колір асоціюється із силою, важливістю, авторитетністю, надійністю, впевненістю. Жовтий колір асоціюється з енергією сонця, відкритістю, сучасним мисленням та відображає розум та ефективність.

Шрифтове написання назви “SOLBERG” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі.

Створення слогану:
Гора інноваційних рішень

Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль своїми елементами доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.


Відгук:

П.І.Б.: Андрій Лунін

Компанія: “SOLBERG”

Посада: Голова компанії

Місто: Україна, м. Нова Каховка

Дата: 20 червня 2021 року

Це вже друге моє звернення цього року до студії LogoMaster, а це каже, що результатом першої роботи залишився дуже задоволений))) Мені потрібно було “одягти” компанію зі встановлення та обслуговування сонячних станцій:

Було поставлене завдання придумати назву, логотип, слоган, стиль розробити рекламу (борди) та оформити автотранспорт для компанії. Як завжди, все було зроблено на найвищому рівні. Велике дякую за відмінний результат!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98