ЗАМОВИТИ

Логотип кав"ярні мережа кав"ярень бариста Київ Вишгород Україна

Редизайн логотипу:

Мережа кав'ярень “КАВА НАЖИВО” була заснована у 2014 році (м.Київ, Вишгород, Україна). За цей час мережа пройшла шлях від невеликої кав'ярні у форматі «Coffee To Go» у кафе формату «Комфорт», де гості можуть провести час у комфортному та затишному приміщенні, скористатися wi-fi мережею, скуштувати ароматну та якісну каву. Компанія ретельно контролює якість кави, щодня на всіх точках продажу вимірюється вага порції кави, налаштовується відповідний помел. Баристи доглядають санітарний стан кофемашин, що обслуговуються згідно з графіком чищення.

До нас у студію звернулися за редизайном логотипу. Основне завдання - розробити новий і логотип, що запам'ятовується, з урахуванням світових трендів логобудування.


Новий розроблений логотип повністю відповідає поставленому завданню – привертає увагу, запам'ятовується, легко та зрозуміло читається. Як знак ми створили кавовий кухоль у вигляді Колізею - стародавнього амфітеатру, який є одним з найзнаменитіших будівель Стародавнього Світу на сьогоднішній день. Звичайно, Італія – не перша країна, в якій почали пити каву, однак цей напій, що бадьорить, швидко прижився на італійській землі. Перша кав'ярня в Італії була відкрита вже 1647 року. Саме Італія є батьківщиною еспресо. Саме тут було винайдено спеціальну машину для його приготування та придумано безліч видів кави на його основі. Однозначно, в італійців ми можемо повчитися мистецтву насолоди цього ароматного напою.

Колірне рішення логотипу виконане в коричневому кольорі. Це колір безпеки, комфорту та затишку. Він символізує колір кави, тепле домівка і розслаблення. Ще в давні віки цей колір вважався багатим і почесним.

Шрифтове написання назви “КАВА НАЖИВО” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифровки діяльності було прийнято використовувати у логотипі слоган-дескриптор “ЖИВИ ЗІ СМАКОМ”.
Відгук:

П.І.Б.: Сорока Леонід Юрійович

Компанія: “КАВА НАЖИВО”.

Посада: Директор

Місто: Україна, м. Київ

Сеть кафе “КАВА НАЖИВО”. Настав час обновити логотип, попередній замовляли у фрілансерів, та він відпрацював нам 7 років. Отже час іде і ринок потребує змін. Ми розпочали свідомий пошук професійної компанії, яка на цьому розуміється, через пошук гугл ми знайшли ЛОГОМАЙСТЕР. Спочатку у нас були певні сумніви, але керівник компанії Андрій, запевнивши нас, що вони майстри своєї справи і роблять все на рівні. Ми погодили план із 10 логотипів, був обраний найбільш привабливий варіант, за нашими потребами лого був доопрацьований і ми отримали сучасний варіант, який наразі відповідає сутності нашої компанії та дає змогу подальшого розвитку.

Рекомендуємо компанію ЛОГОМАЙСТЕР.

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98