ЗАМОВИТИ

Назва логотип для галереї фотокартин картин предметів мистецтва Україна

Створення назви, логотипу:

Розробка назви та логотипу для галереї фотокартин, картин та предметів мистецтва (Україна, м.Чернівці).

Роботу розпочали з розробки назви. Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути цікавою і незабутньою. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві VanHolst.

Назва утворена від слів:

Ван (від нідерландського van) - приставка нідерландських прізвищ, відповідає німецькій von та французькій de. Нагадує ім'я геніального художника Ван Гога.

Полотно - матеріал для друку картин.

Креативна та цікава назва для магазину-галереї.
До розробки логотипу Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і солідний образ, що запам'ятовується.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче варіант логотипу, графічна частина якого виконана у вигляді елемента з картини Ван Гога «Зоряна ніч».

Шрифтове написання назви “VanHolst” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі. Для розшифровки діяльності було використано в логотипі дескриптор “GALLERY”.Відгук:

П.І.Б.: Бойчук Ігор Тарасович

Компанія: ТМ “VanHolst”

Посада: Директор

Місто: Україна, м. Чернівці

Дата: 01 серпня 2021

Звернувся придумати дуже цікаву назву та логотип для галереї фотокартин, картин та предметів мистецтва. Робота була складною, дуже вимогливі Замовники. Робота виконана швидко і дуже якісно. Усі представлені пропозиції заслуговували на увагу.

Результат роботи нас дуже порадував, креативно та цікаво!!! Молодці! Працюємо з цією компанією не вперше. Вчора задоволені результатом!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98