ЗАМОВИТИ

Назва логотип інтернет магазину швейної фурнітури Україна

Створення назви, логотипу:

Розробка назви, логотипу, слогану, фірмового стилю та бренд буку інтернет-магазину швейної фурнітури з асортиментом товару понад 25 тис. одиниць (Україна).

Роботу розпочали з розробки назви. Основні побажання Клієнта були такими – назва має бути зрозумілою, цікавою та легкою для запам'ятовування. Асоціюватися з тематикою бренду та творчістю. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві Beika.

Beika – тематична назва для магазину швейної фурнітури.

Бейка - це смужка тканини, що нашивається зверху або вшивається в зовнішній шов для обробки.

Назва з 5 (!) букв, яка буде добре запам'ятовуватися та зручна для набору домену сайту.

Серйозна назва, що відображає солідність магазину.
До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги – простий у використанні та солідний образ, що запам'ятовується.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче шрифтовий логотип, в якому буква “i” стилізована під голку.

Шрифтове написання назви “Beika” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі.
Створення слогану:
Якісна швейна фурнітура

Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.Розробка брендбука:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини, опису фірмового стилю та ділової документації.


Відгук:

П.І.Б.: Зелінська Олена Сергіївна

Компанія: ТМ “Beika”

Посада: Директор

Місто: Україна, м. Київ

Дата: 08 серпня 2021

Мені потрібен мій особистий бренд швейної фурнітури. Переглянула багато сайтів, але вибір зроблено на LogoMaster і не пошкодувала! Дуже велике портфоліо студії та досвід понад 20 років у галузі створення брендів мене дуже підкупив. Діти придумали мені назву, логотип, слоган, стиль та бренд бук. Роботу було зроблено приблизно за місяць, дуже якісно та оперативно, весь час був зв'язок з менеджером, який відповідав на всі мої запитання. Дуже професійна команда, креативний підхід до мого замовлення. Швидко реагують на зміни з боку замовника, приємне спілкування, і найголовніше результат якого я навіть не очікувала) Буду Вас рекомендувати, дякую за роботу!!!!!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98