ЗАМОВИТИ

Назва логотип етикетка для консервів Фінляндія

Створення назви, логотипу персонажа:

Розробка назви, логотипу, дизайну етикетки для консервів (виробництво Фінляндія). Бренд пропонує консервовану лосятину, оленину, індичатину, баранину, яловичину свинину в кількох комбінаціях і звичайно ж сніданок рибалки та мисливця. Виробник продукції вважається одним із найкращих у країні, він старанно підкреслює відданість традиціям та екологічним нормам.

Роботу розпочали з розробки назви. Основні побажання Клієнта були такими – назва має бути зрозумілою, цікавою та легкою для запам'ятовування для жителів Європи та країн СНД (основний ринок збуту продукції). Асоціюватися з високим рівнем та якістю продукції. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві WeKings.

Фраза “We Kings” перекладається з англійської як “ми королі” і за вимовою схожа на VIKINGS (як вікінги).

WeKings - королівська якість бренду (використовуються тільки натуральні складові).
До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і солідний образ, що запам'ятовується.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип, виконаний у вигляді мужнього персонажа – вікінга, який відображає серйозну якість бренду та скандинавську тематику країни – виробника консервів. Шрифтове написання назви WeKings розроблено дизайнерами нашої студії.
Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98