ЗАМОВИТИ

Назва логотип для клініки сімейної медицини Київ Україна медичний центр

Створення назви, логотипу:

Розробка назви, логотипу, фірмового стилю та бренд буку для клініки сімейної медицини (Україна, м.Київ, Софіївська Борщагівка).

Роботу розпочали з розробки назви клініки. Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути тематичною, зрозумілою, цікавою та легкою для запам'ятовування. Асоціюватися з гарним настроєм та здоров'ям. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві LAZURA.

Назва клініки утворена від об'єднання слів:

AZURE (англ.):
- блакитний, небесно-блакитний;
- небесна блакить, безхмарне небо.

Блакитний - це медичний колір, основний колір бренду.

Назва LAZURA утворена від пізньолатинського слова LAZUR, яке означає «синій камінь». Лазурит – «камінь неба». У Стародавньому Єгипті лазурит вважався СВЯТИМ і божественним каменем, за допомогою якого можна спілкуватися з богами. Сучасні спеціалісти стверджують, що цей мінерал очищує ауру свого власника від негативу. Цей мінерал допомагає людині, дає їй енергію для життя і постійно нагадує їй, що все у світі має божественне начало, тому прекрасно і гідно любові та поваги.

Лазурит притягує до себе благополуччя, успіх, удачу та любов, що дуже важливо для успішного бізнесу.

Закінчення на “RA” – бог сонця. Сонце асоціюється з життям, здоров'ям та радістю.

LAZURA - слово, з яким асоціюється гарний настрій, затишок та комфорт у клініці, що дуже важливо для пацієнта, який відвідуватиме медичний центр. При оформленні інтер'єру стіни можна оформити у вигляді безхмарного неба.

Слово легко вимовляється та запам'ятовується всіма мовами.До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і солідний образ, що відображає тематику бренду.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді стилізованого серця людини та відображає турботу про пацієнта.

Колірне рішення логотипу виконане в білому та бірюзовому кольорах. Білий колір асоціюється з авторитетністю, надійністю, впевненістю. Він справляє враження спокою, незворушності та порядку. Бірюзовий – колір чистоти та легкості. Він виглядає ефектно, стильно та красиво.

Шрифтове написання назви “LAZURA” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі. Для розшифровки діяльності було прийнято використати у логотипі дескриптор “клініка сімейної медицини”.
Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.Розробка брендбука:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини, опису фірмового стилю та ділової документації.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98