ЗАМОВИТИ

Назва логотип магазин морепродукти Україна

Створення назви, логотипу:

Розробка назви та логотипу для магазину з продажу морепродуктів (Україна, м. Одеса).

Роботу розпочали з розробки назви бренду. Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути тематичною, зрозумілою, цікавою та легкою для запам'ятовування. Асоціюватися з тематикою риби та моря. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві Benefish.

Benefish - новопридумане слово для назви магазину, утворене від об'єднання слів:

benefit (англ.): бенефіс, вигода, прибуток.

fish (англ.): риба, риболовля.

Креативна та ефектна назва, яка символізує вигідну купівлю морепродуктів, похід у магазин як свято.
До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і солідний образ, що відображає тематику магазину морепродуктів.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип, що складається з корони (відображає високу якість морепродуктів) та стилізації краба з очима – риб (клешні краба нагадують риб).Колірне рішення логотипу виконане в білому, золотому та бірюзовому кольорах. Білий колір асоціюється з авторитетністю, надійністю, впевненістю. Він справляє враження спокою, незворушності та порядку. Золотий колір відображає високу якість продукції та створює позитивні емоції. Бірюзовий – колір чистоти та легкості. Він виглядає ефектно, стильно та красиво.

Шрифтове написання назви “Benefish” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі. Для розшифровки діяльності було заведено використовувати в логотипі дескриптор "морепродукти".Розробка слогана:
Спробуй смак морських глибин!

Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, фірмовий бланк та пакет. Розроблений фірмовий стиль з тематикою морських глибин доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є запам'ятовність і виразність.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98