ЗАМОВИТИ

Назва логотип етикетка для консервації гриби огірки помідори квасоля, кукурудза горошок

Створення назви, логотипу:

Розробка міжнародного бренду - назви, логотипу, дизайну етикетки для консервації: гриби, огірки, помідори, квасоля, кукурудза, горошок та інше.

Роботу розпочали з розробки назви бренду. Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути цікавою та легкою для запам'ятовування. Асоціюватися з тематикою бренду та високою якістю продукції від виробника. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві WellDar.

Придумана назва для бренду консервації. Походить від слів:

WELL (англ.):
- добре, зі знанням справи
- як слід; гарненько; ґрунтовно.

ВЕЛІЙ (старослав.) – великий.

VIRIDIS (лат.) – зелений; молодий.

VIRIDE (лат.) - зелень.

ДАР (рус., укр.) - здатність, талант.

WellDar - продукція, виготовлена добре, зі знанням справи, тобто якісно.

WellDar – дари природи. Серйозна назва, яка відображає високий рівень продукції, що виготовляється. Натуральний продукт вирощений талановитими людьми.
До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги – простий у використанні та солідний образ, що відображає тематику бренду.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче варіант логотипу з персонажем-кухарем.

Пошук кольорового рішення для цього проекту виявився захоплюючим і дуже непростим. Ми перебрали багато поєднань кольорів і зупинилися на зеленому та золотистому кольорі. Зелений буде дуже добре помітний на етикетці продукції, що вплине на запам'ятовуваність та впізнаваність бренду. Цей колір відображає натуральність та природність продукції. Золотий – колір лідерства, високої якості продукції та давніх традицій.

Шрифтове написання назви “WellDar” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі.
Розробка дизайну етикетки:

Для створення ефективного та продаючого дизайну етикетки консервації необхідно врахувати низку факторів, серед яких: очікування цільової аудиторії, характеристики ринку, відмінні риси конкурентів та багато іншого.

При розробці дизайну етикетки консервації ТМ “WellDar” фахівці нашої студії керувалися такими критеріями ефективного дизайну, які відображають позиціонування бренду, впливають на його сприйняття та формує цінності у свідомості покупців:

- Емоційність. Дивлячись на етикетку, у сприйнятті споживачя має народжуватися приємні образи та позитивні асоціації. Таким чином, між брендом та покупцями встановлюється емоційний зв'язок, який у свою чергу викличе бажання купити товар.

- Гармонічність. Розміщення тексту та кольору на етикетці взаємодіє між собою.

- Функціональність. Дизайн етикетки розкриває філософію та суть продукту, відображає позиціонування.

- Естетичність. Оскільки головна мета дизайну етикетки – це привертання уваги, дизайн має бути незабутнім та привабливим.

Етикетка для консервації, з якою ми працювали, випускається у скляній тарі та у жерстяних банках. Відомо, що жерстяні банки найменш схильні до впливу світла, повітря, а також механічних впливів, що відображається на безпеці продукту, та його смакових якостях. За результатами опитувань у США, проведеними EcoFocus Worldwide, 90% споживачів оцінюють скляну упаковку як №1 щодо збереження смакових якостей продукту. Крім того, у скляній тарі споживач бачить продукт, що називається, обличчям.

Якщо ви хочете отримати стильний та оригінальний дизайн, який допоможе просувати та продавати вашу продукцію, звертайтеся до студії брендингу та графічного дизайну LogoMaster®.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98