ЗАМОВИТИ

Придумати назву лого масла соняшника гречаної крупи етикетка сайт Україна

Створення назви, логотипу:

Створення міжнародної торгової марки для рослинної нерафінованої олії соняшника та гречаної крупи (Україна, 2023 рік). Підприємство виробляє соняшникову олію методом трирівневого обсмажування насіння соняшника, подальшого видавлювання олії та фільтрації від осаду. Таким чином, соняшник, піддаючись термічній обробці, набуває темно-оранжевого кольору і дуже приємного запаху. Підприємство переробляє крупу гречану методом видалення домішок для сміття, лущення лушпиння і калібрування ядра за поділом. Таким чином, виходить чисте ядро гречки, поділ гречане, борошно і лушпиння.

Роботу розпочали з розробки назви. Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути унікальною (тобто у світі не повинно бути аналогічних брендів + вільний домен для сайту .com). Асоціюватися з тематикою бренду та високою якістю продукції. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві Lavish Sun.

Назва бренду утворена від слів:

Lavish (англ.) – щедрий.

Sun (англ.) – сонце.

Lavish Sun – ЩОДРО СОНЦЕ.

Назва відображає натуральну українську продукцію, вирощену та зібрану на полях під сонцем – смачно, корисно, багато вітамінів. Слово ЩЕДРИЙ схиляє себе і відображає продукт виготовлений “як собі”.

Асоціації назви: довіра, турбота, лише натуральні та природні продукти.До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - яскравий, веселий образ, що відображає тематику бренду.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді композиції частини поля, на якому ростуть соняшники, гречка та зверху летить бджілка. Доброзичливий образ сприяє собі і привертає вашу увагу.

Шрифтове написання назви “Lavish Sun” розроблено дизайнерами нашої студії.
Розробка дизайну етикетки:

В основі дизайну етикетки лежить тематичний образ соняшника, світлі відтінки та яскравий логотип. Під час створення етикетки соняшникової олії дизайнери студії відштовхувалися від очікувань цільової аудиторії. У рамках комплексного вирішення даної маркетингової задачі, нами було розроблено унікальний і сучасний образ бренду соняшникової олії, що розкриває високий характер пропозиції продукції, що випускається.


Розробка сайту:

У рамках загального замовлення було виконано роботу з розробки landing page сайту ТМ “Lavish Sun”. Це невеликий односторінковий сайт, який розповідає про новий бренд. Основна структура лендингу, що продає, — унікальна торгова пропозиція компанії, корисний текст і форма зворотного зв'язку. Дизайн сайту розроблений у сучасному та мінімалістичному стилі, з використанням яскравих фірмових кольорів. Блокове подання інформації дає можливість легко вивчити інформацію та максимально сконцентрувати увагу на товарі (соняшникова олія та гречана крупа).

lavishsun.com.ua
Відгук:

П.І.Б.: Мошенський Василь

Компанія: ТОВ "Спецінженермережа"

Посада: Директор

Місто: Україна, м. Київ

"Працювали з компанією LogoMaster" в напрямку створення та реєстрації торговельної марки, розробка логотипу, розробки етикеток та сайту - все "під ключ" дуже комфортно та легко. Працівники компанії миттєво зрозуміли та втілили всі наші ідеї, зрозуміли наші задуми та виклали на етикетках, сайті, все вийшло швидко чудово, зрозуміло.

Працівники компанії клієнтоорієнтовані, приділяють максимальну увагу! Раджу всім майбутнім клієнтам!

Компанії бажаю довгої праці, натхнення! У Вас дуже чудовий підхід!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98