ЗАМОВИТИ

Назва логотип для системи опалення кондиціювання вентиляції

Створення назви, логотипу:

Розробка назви, логотипу, фірмового стилю для компанії з України, яка займається системами опалення та кондиціювання. Це система автоматизації та диспетчеризації систем опалення кондиціювання та вентиляції.

Роботу розпочали з розробки назви компанії. Основні побажання Клієнта були такими – назва має бути зрозумілою, цікавою та легкою для запам'ятовування. Асоціюватись із тематикою бренду. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві DIKEN.

Назва бренду утворена від об'єднання слів:

DISPATCHING (англ.) – диспетчеризація.

DI – в системі автоматизації означає дискретний вхід, тобто цифровий вхідний (основні типи сигналів: DI/DO/AI/AO).

KEN (англ.) – межа знань, знати, мати знання.

Назва “DIKEN” відображає тематику системи автоматизації та диспетчеризації систем опалення кондиціювання та вентиляції. Переважно комерційний (офісні центри) та промисловий сектор.
До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простотою у використанні і солідний образ, що відображає тематику діяльності компанії.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче варіант логотипу, в якому знак виконаний у вигляді першої літери назви компанії розділеної на три сегменти: синій (вентиляція), жовтий (сонце - опалення), зелений (кондиціювання) .

Колірне рішення логотипу виконане у трьох кольорах: синій, зелений та жовтий. Синій – колір чистоти та легкості, він говорить про надійність та стабільність бренду. Зелений – життя, природа, гармонія. Крім того, саме цей колір прийнятий у всьому світі, як найбезпечніший. Зелений колір – надійність, стабільність, розслаблення та заспокоєння. Жовтий – це колір сонця, інтелекту, віри та оптимізму. Він викликає приємні відчуття та символізує рух та радість.

Шрифтове написання назви “DIKEN” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі.
Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено візитні картки, бланк, конверт. Розроблений фірмовий стиль доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.П.І.Б.: Рогізний Олександр Миколайович

Компанія: ТОВ “ТЕПЛОТЕХ ГРУП”

Посада: Директор

Місто: Україна, м. Львів

Процес створення бренду, який включав розробку назви, логотипу та фірмового стилю, пройшов успішно. Команда виконала чудову роботу. Розроблена назва бренду є лаконічною, добре запам'ятовується і легко читається. Логотип, створений для цього бренду, також заслуговує на похвалу. Він привабливий і легко пізнаваний, а також передає основні характеристики та філософію бренду. Фірмовий стиль, що включає кольорову палітру, шрифти і графіку, був розроблений зі смаком і професіоналізмом. Крім того, я хотів би зазначити, що було подано заявку на реєстрацію торгової марки (ТМ), що є важливим кроком у створенні бренду. Це забезпечує захист бренду від можливих порушень з боку інших компаній та дає можливість використовувати його на всіх необхідних матеріалах.

Загалом, створення мого бренду було успішним та якісним процесом. Дуже дякую!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98