ЗАМОВИТИ

Назва логотип агентства подобової оренди Holiday Homes

Розробка назви, логотипу:

Розробка назви, логотипу, фірмового стилю та брендбука для агентства нерухомості (Holiday Homes), яке займається подобовою, щомісячною орендою житла в Дубаї (ОАЕ).

Роботу розпочали з розробки назви. Основні побажання Клієнта були такими – назва агентства нерухомості має асоціюватися з тематикою діяльності, довірою, професіоналізмом, надійністю та ефективністю. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві GUROOM.

“GUROOM” – вигадана назва, яка за своїм звучанням нагадує слова:

GURU (англ.): ГУРУ - експерт, спеціаліст;
- гідний, великий, важливий;
– майстер.

Слово передає професіоналізм, довіру, надійність та індивідуальний підхід до Клієнта.

ROOM (англ.) – кімната, квартира, місце, площа.

“GUROOM” – експерти найвищого рівня у сфері послуг подобової, помісячної оренди у Дубаї.

“GUROOM” – цікава, креативна, красива, зрозуміла та тематична назва для компанії.До розробки логотипу компанії Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і солідний образ, що запам'ятовується.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип, що складається з напису назви “GUROOM” у якому літери “OO” стилізовані у двері нерухомості. Відчинені двері символізують доброзичливість компанії та індивідуальний підхід до кожного Клієнта, забезпечуючи оптимальне рішення та задоволення їх потреб.

Колірне рішення логотипу виконане в чорному та оранжевому кольорі. Чорний колір асоціюється з важливістю, авторитетністю, надійністю та впевненістю. Помаранчевий колір асоціюється з відкритістю, сучасним мисленням та відображає розумну ефективність, а також відображає високу якість послуг компанії та створює позитивні емоції.

Шрифтове написання назви “GUROOM” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі. Для розшифровки діяльності було використано в логотипі дескриптор “Holiday Homes”.
Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, пакет, фірмовий бланк, шаблон презентації, футболку та інше. Розроблений фірмовий стиль із об'ємними конструкціями будівельних об'єктів нерухомості доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації.Розробка брендбука:

Протягом тижня було виконано завдання щодо створення та погодження брендбука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини, опису фірмового стилю та зовнішньому оформленню.П.І.Б.: Shmurin Slava

Компанія: GUROOM HOLIDAY HOMES L.L.C

Посада: CEO

Місто: UAE, Dubai

Відмінна студія! Дуже креативна команда працює швидко, ціни адекватні. Взяв мінімальний пакет, із першого разу все підійшло! Рекомендую!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98