ЗАМОВИТИ

Назва для ювелірної компанії створення бренду логотип фірмовий стиль

Створення назви, логотипу:

Створення бренду для ювелірної компанії – це всеукраїнська мережа ювелірних магазинів. Компанія пропонує великий асортимент виробів із дорогоцінних металів класичного та сучасного дизайну.

Роботу розпочали з розробки назви бренду. Основні побажання Клієнта були такими – назва має бути зрозумілою, цікавою та легкою для запам'ятовування. Асоціюватися із золотом, дорогоцінними виробами. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві KSD AURUM.

“KSD” – вигадана абревіатура, яку можна розшифрувати як:

“K” від King's (англ.) – королівський.

“S” від Size (англ.) – рівень, розмір.

“D” від Delight (англ.) – захоплення, захоплення, задоволення.

AURUM (англ.) – золото.

Так само KSD – це початкові літери прізвищ засновників компанії.

Асоціація назви: дорогоцінні вироби із золота найвищої якості, королівський рівень захоплення від краси та багатства асортименту ексклюзивних прикрас.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і образ, що запам'ятовується. Головне – це простота у способі майбутнього нанесення цього логотипу на різні поверхні – вивіску магазину, бирку ювелірних виробів, візитку, пакет тощо.

Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді абстрактної фігури схожої на ювелірну прикрасу. Складний орнамент у знак логотипу відображає переплетення візерунків у ювелірних прикрасах. Він складається із стилізованих сердець та кіл. Серце – це кохання, освідчення в коханні, тому що в основному чоловіки дарують своїм жінкам подарунки.

Коло символізує постійне вдосконалення. Використання зображення кола в логотипі говорить про те, що компанія постійно впроваджує різноманітні новинки у виробництві свого товару, покращує свій сервіс та обслуговування. Коло, побічно характеризує компанію як єдину, цілісну, універсальну. Коло з зазначеним центром у вигляді літер KSD є у традиційній астрономії символічним знаком Сонця, в алхімії – знаком відповідного металу – золота. У навчаннях магії коло несе функцію захисту від злих духів, оберігає людину.

Колірне рішення логотипу виконане в бордовому та золотистому кольорі. Золотий – колір золота, лідерства, розкоші та традицій. Відображає надійність та високу якість виробів.

Бордовий колір - показник солідності, впевненості, консерватизму. Він помірний, асоціюється зі стабільністю та стійкістю. Бордовий колір вважається вишуканим. У поєднанні із золотом стає показником достатку та солідності.

Шрифтове написання назви “KSD AURUM” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифрування діяльності було прийнято використати у логотипі дескриптор “ЮВЕЛІРНА КОМПАНІЯ”.Створення фірмового стилю:

В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Розроблений строгий і зрозумілий фірмовий стиль дуже простий, щоб максимально виділити і підкреслити логотип бренду.
Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98