ЗАМОВИТИ

Створення логотипу юридичної фірми

Розробка логотипу:

Юридична фірма «Антика» була створена у 2010 році. Фірма надає повний спектр юридичних послуг корпоративним та приватним клієнтам. Партнери фірми мають більш ніж 20-річний досвід роботи у сфері юридичного консалтингу.

Юристи фірми - висококваліфіковані фахівці, які мають глибокі знання та практичні навички у різних сферах права. Працюючи як єдина команда, ми забезпечуємо професійне вирішення завдань будь-якої складності, поставлених клієнтом. Серед клієнтів фірми - великі національні та міжнародні компанії, що працюють у таких сферах індустрії, як телекомунікації, важка промисловість, хімічна промисловість, харчова промисловість, автопромисловість, комплексний девелопмент, нерухомість та будівництво, енергетика, енергоефективність, надрокористування, оптова та роздрібна торгівля, медіа та спорт, банківський сектор та ринок фінансових послуг.

У нашу студію звернулися за розробкою візуального образу бренду - створенням логотипу та фірмового стилю. Загальний стиль логотипу безпосередньо пов'язаний з назвою. Логотип являє собою стилізовані ваги правосуддя з чашами з літер А та елементами давньогрецького орнаменту.


Розробка фірмового стилю:

Фірмовий стиль розроблений у стилі мінімалізм. Цей стиль перевірений часом і існує поза часом. Він актуальний завжди і доречний практично скрізь - і в цьому його головна відмінність від інших стилів. Основною відмінністю стилю є стриманість, строгість, стабільність і елегантність. Класика органічно поєднує в собі функціональний та естетичний аспекти, він не впадає в око, а привертає увагу своєю якістю та надійністю.


Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98