ЗАМОВИТИ

Логотип компанії ремонт поршневої групи двигуна автомобілів літаків

Розробка логотипу:

Компанія “EXPERT MOTORZ” (Україна, м. Біла Церква) – майстерня з ремонту поршневої групи двигуна автомобілів та літаків. Поршневі двигуни зараз встановлюють лише на спортивні літаки або персональні літаки малих розмірів.

У нашу студію звернулися за розробкою візуального образу компанії – розробкою логотипу та фірмового стилю. Замовником було поставлено завдання придумати цікавий та простий у використанні логотип, що асоціюється зі сферою діяльності.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді кола, в якому знаходиться стилізований поршень, що складається з початкових літер назви компанії - E та M. Коло означає цілісність, безперервність, первісну досконалість. Коло у своїй основі відображає форму Сонця та Місяця. Це небесна єдність, динамізм, нескінченний рух, завершення, виконання - що безпосередньо відображають тематику двигунів, а також вдалий ремонт у результаті. Логотип, що використовує коло, побічно характеризує бренд як єдиний та цілісний.

Колірне рішення логотипу виконане в синьому та жовтому кольорі. Синій колір асоціюється із авторитетністю, надійністю, впевненістю. Він справляє враження спокою, незворушності та порядку. Жовтий – це світло сонця, інтелекту, інтуїції. Він викликає приємні відчуття та символізує рух, радість та оптимізм. Поєднання цих кольорів відображає також національну символіку України (колір прапора), тобто. Приналежність підприємства до країни.

Шрифтове написання назви “EXPERT MOTORZ” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі.


Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк. Розроблений фірмовий стиль своїми елементами (пов'язаними з ремонтом техніки) доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.Розробка дизайну оформлення автомобіля:


Відгук:

П.І.Б.: Олексій Альохін

Компанія: Компанія “EXPERT MOTORZ”

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м. Біла Церква

Звернулися до FloMaster & LogoMaster Studio для створення логотипу. Якістю роботи студії задоволені на 100%. Просто МОЛОДЦІ. У мінімальний термін, відразу кілька варіантів, і вже після першого ми зрозуміли, що зробили правильний вибір. Від співпраці у захваті. РЕКОМЕНДУЮ.

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98