ЗАМОВИТИ

Логотип фірмовий стиль компанії продаж електроенергії газу Україна

Розробка логотипу:

Компанія ”ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК” займається продажем електроенергії та газу по всій території України.

У нашу студію звернулися за розробкою візуального образу компанії – створенням логотипу та фірмового стилю. Замовником було поставлено завдання придумати цікавий та простий у використанні логотип, що асоціюється зі сферою діяльності.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді абстрактної фігури, яка відображає процес продажу електроенергії та газу.

Колірне рішення логотипу виконане у трьох кольорах: синій, блакитний та сірий. Синій колір асоціюється із авторитетністю, надійністю, впевненістю. Він справляє враження спокою, незворушності та порядку. Блакитний – колір газу, чистоти та легкості, він говорить про стабільність компанії. Сірий - безпека, інтелект, гідність, завершеність, твердість, практичність.

Шрифтове написання назви ”ЕНЕРГОПОСТАЧАЛЬНИК” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який дизайнери студії пропрацювали досить ретельно. В рамках замовлення було розроблено розширений набір документів: візитні картки, конверти, фірмовий бланк, шаблон презентації у PowerPoint та багато іншого.

Розроблений фірмовий стиль своїми елементами доповнює логотип, створюючи єдиний та універсальний блок інформації. Основною відмінністю стилю є простота, строгість і запам'ятовуваність.Відгук:

П.І.Б.: Кузнєцов В.В.

Компанія: ТОВ "Енергопостачальник"

Посада: Директор

Місто: м. Одеса, Україна

Дякую за співпрацю, все дуже чітко та вчасно. Коректне спілкування та гнучкий підхід до виконання поставленого завдання можна віднести до сильних сторін студії.

Дуже задоволені результатом, дякую!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98