ЗАМОВИТИ

Логотип для групи компаній нерухомість продаж автомобілів комерційна техніка

Розробка логотипу:

Розробка логотипів та логобуків для групи компаній у м. Києві (Україна):

1) EDEM GROUP / ЇДЕМО ГРУП - структурна одиниця, що об'єднує.

2) EDEM CENTRE / ЇДЕМО ЦЕНТР - керуюча компанія, нерухомість.

3) EDEM AUTO / ЇДЕМО АВТО - продаж нових автомобілів ТМ Hyundai, сервісне обслуговування автомобілів ТМ Hyundai, автомобільні запчастини та аксесуари.

4) EDEM TRUCK / ЇДЕМО ТРАК - комерційна техніка ТМ Hyundai.

Замовником було поставлено завдання створити єдиний та унікальний логотип для групи компаній. Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче шрифтовий логотип, що складається з прямокутника та назви.


Прямокутник – це правильна, раціональна і надійна фігура. Саме завдяки цим властивостям прямокутник завжди був і залишається найулюбленішою формою людини, за допомогою якої він пристосовує все для свого побуту. Наприклад, кімната, будинок, стіл, ліжко мають прямокутну форму. Прямокутник у логотипі компанії символізує стійкість, раціональність та надійність.

Шрифтове написання назви “EDEM” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифровки діяльності кожної компанії використовується напис: “GROUP / CENTRE / AUTO / TRUCK”.

Кольорове рішення логотипів виконано в таких кольорах як:
Розробка логобука:

Логобук – це докладний опис логотипу та зведення правил щодо його використання. У ньому описуються всі особливості логотипу – його розмір, співвідношення різних елементів, колірна гама та рекомендації щодо розміщення. Протягом двох тижнів було виконано роботу з розробки логобуків для групи компаній.Відгук:

П.І.Б.: Яворська Олександра

Компанія: Едем-Авто, ТОВ

Посада: Керівник відділу маркетингу

Місто: Україна, м. Київ

Компанія LogoMaster Studio була обрана нами як підрядник на тендерній основі. Основними аргументами вибору були портфоліо, гарні відгуки та адекватна вартість послуг. Ми замовили розробку логотипів для групи копаній, проект не простий, тим більше що бачення кінцевого результату у нас не було. Після зустрічі та тони листування, перших варіантів, доробок, коригування ми отримали більше, ніж очікували. Вдячні за проведену роботу, готовність завжди йти на зустріч і розуміння клієнта, навіть якщо він сам собі не до кінця розуміє :).

Ребрендінг це чи стартовий брендінг, розробка логотипу чи фірмового стилю - тонка робота. LogoMaster Studio чи не найкращі спеціалісти, з якими я співпрацювала з цього напряму, однозначно рекомендую.

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98