ЗАМОВИТИ

Логотип для музичного тандему виконавців України

Розробка логотипу:

Музичний тандем виконавців “Alyosha & Vlad Darwin” - зірка «Євробачення» та талановитий співак та композитор. Влад є автором музики та слів пісні, а Alyosha привнесла в трек особливий шарм та ліризм завдяки своєму потужному та чуттєвому вокалу.

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу дуету – створенням логотипу для двох виконавців. Замовником було поставлено завдання розробити шрифтовий логотип афішного зразка. Він повинен виглядати пропорційно і відомо серед багатьох інших логотипів (наприклад, серед логотипів на афіші Збірного концерту). У логотипі має поєднуватися чоловіча стриманість та жіноча легкість. Назва концертної програми "Золота середина". Саме таким має бути і логотип – все в міру – завитки, прямі лінії тощо.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче шрифтовий логотип, в якому написання назви “Alyosha & Vlad Darwin” розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль двох музикантів.Alyosha & Vlad Darwin - один із найромантичніших і найяскравіших дуетів в Україні. Дует після довгої мовчанки повертається з альбомом української лірики «Золота середина». Зворушливий кліп "Пірнай" - перший сингл цього альбому.

«Це дуже важливий і вагомий етап у моєму музичному житті, - вважає Alyosha. — Я рада, що у нас вийшов такий світлий альбом. У ньому не просто пісні, у ньому душа».

«У нашого дуету є історія. Але зараз я сприймаю нашу творчу спілку як абсолютно новий проект. Це не просто пісні про кохання, це велике полотно, присвячене стосункам Чоловіка та Жінки. Мені дуже цікаво працювати з Alyosha. Вона надихає, вона багатовимірна. Вона є артистом багатьох ролей», — повідомляє Vlad Darwin.

За словами режисера Інни Грабар, відео-робота "Пірнай" присвячена пошуку гармонії після болісного життя.

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98