ЗАМОВИТИ

Логотип дизайн етикетки антисептик для рук Україна очищувальний засіб

Розробка логотипу:

Антисептик для рук SterillPlus (Україна) - це засіб миттєвої дії, що очищає, який ефективно дезінфікує і очищає шкіру від накопичених забруднень, знищуючи до 99,9% шкідливих бактерій. Антибактеріальний засіб дозволяє відчути миттєву та бездоганну чистоту рук. Санітайзер має зручний формат, що дозволяє брати спрей для рук із собою. Він не залишає липкості, дарує відчуття чистоти та свіжості. Їм дуже зручно користуватися протягом дня, особливо, коли немає можливості вимити руки з милом. Склад: Alcohol (70%), Agua, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Perfume, Pigment, Arachidyl та Behenyl Alcohol та Arachidyl Glucoside.

До нашої студії звернулися за розробкою візуального образу бренду – створенням логотипу та дизайну етикетки.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип, що складається зі щита (захист), хрестика (тематика медицини) та листка (натуральний склад антисептика) та шрифтового написання назви “SterillPlus” розробленої дизайнерами нашої студії. /p>

Колірне рішення логотипу виконане в синьому, зеленому та червоному кольорах. Синій – колір медицини, що відображає турботу та гармонію. Він заспокоює, випромінює надійність та сприяє розвитку. Зелений колір у логотипі відображає безпеку та створює відчуття довіри. Червоний колір асоціюється з лідерством, сильними чи пристрасними емоціями.Розробка дизайну етикетки:

Дизайн етикетки антисептика для рук витриманий у строгому, сучасному, європейському стилі. У ньому транслюється стриманість, респектабельність, висока якість та надійність продукту.

Особлива увага була приділена правильному розташуванню всіх елементів на лицьовій та бічній стороні санітайзера. Виходячи із зовнішнього вигляду, споживачеві зрозуміло, що це якісний продукт, який приємно тримати в руках, а також йому можна довіряти. Варто відзначити, такий важливий фактор - з етикетки дуже легко зчитується основна базова інформація щодо об'єму (50 мл.) та вмісту спирту (70%), а яскраві та стильні кольори привертають увагу споживача.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98