ЗАМОВИТИ

Відгуки щодо створення логотипу, фірмового стилю, назви

Рік: 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007-2002

П.І.Б.: Ірина Курянова

Компанія: ТОВ «Дістреко»

Посада: Керівник відділу ЗЕД

Місто: Україна, м. Одеса

Дата: 20 грудня 2023

Працюємо з LogoMaster останні два роки. За цей час студія розробила для нас три бренди: дитяче харчування, косметика, консервація. Загалом (крім унікальних назв, логотипів та фірмового стилю), було розроблено близько 60-ти дизайнів етикетки та упаковки. Хочу зазначити, що робота завжди виконується у чітко обумовлені терміни, всі зауваження та доопрацювання вносяться дуже оперативно і це при тому, що часто були великі проблеми з електрикою (осінь 2022 – зима 2023).

Трохи докладніше я хотіла б поділитися своїми враженнями про розробку торгової марки консервації “WellDar”, яка включала створення назви, логотипу та дизайну етикетки. Наша компанія дуже задоволена отриманим результатом. Назва, яка була розроблена, виявилася ідеальною для нашого продукту. Воно легко запам'ятовується та відображає суть нашої консервації. Коли ми представили його на ринку, помітили збільшення уваги з боку споживачів та залучили нових клієнтів.

Логотип з кухарем перевершив усі наші очікування. Він виглядає привабливо та професійно, і відмінно поєднується з нашим брендом. Він справді допомагає виділитися на полицях магазинів та привертає увагу покупців. Етикетка є ефективним засобом інформування споживачів про наш продукт. Вона містить усі необхідні деталі про склад, термін придатності та харчової цінності, а також має незабутній, унікальний та привабливий дизайн. Етикетка допомагає нашому продукту виділятися серед конкурентів та передає нашу філософію та цінності бренду.

Загалом я хочу висловити подяку команді, яка працювала над розробкою наших ТМ. Ваш професіоналізм, увага до деталей та творчий підхід дали нам результат, який ми хотіли! Наша торгова марка стала помітною на ринку і ми отримуємо позитивні відгуки від наших клієнтів. Ми раді співпраці та сподіваємось на довгострокове партнерство з вашою командою!

Виконана робота:

П.І.Б.: Galina Stetsenko

Компанія: STETS LLC

Посада: General Director

Місто: USA, Sacramento

Дата: 28 серпня 2023

Хочу поділитись своїм досвідом співпраці з цією компанією! Сказати, що я дуже задоволена - нічого не сказати! Компанія на всі 100% виклалася та допомогла вирішити всі необхідні для нас завдання у найкоротші терміни! Оперативно, відповідально, чітко! При необхідності обов'язково звертатимуся до вас ще!

Велике вам дякую за вашу роботу!

Виконана робота:

П.І.Б.: Денисенко Алла

Компанія: Студія Таро «Макошь»

Місто: Київ

Дата: 01 червня 2023

Даю LogoMaster 5 зірочок, але вони варті більшого, на мій погляд.

Звернулась по допомогу зі створення логотипу. Мій запит виявився незвичним, нестандартним. Проте спеціалісти впоралися - почули і зрозуміли, що я хочу. Робота виконана професійно, якісно і в зазначений термін.

Дуже дякую за щиру зацікавленість і відповідальне ставлення до своєї роботи!

Рекомендую!!!

Виконана робота:

П.І.Б.: Загарій Вадим

Компанія: ГО «РАЙЗ АП ФОНДЕЙШН»

Посада: Директор

Місто: Україна, м. Київ

Дата: 01 червня 2023

Повністю задоволений співпрацею! Замовляв лого, фірмовий стиль та брендбук для організації. Виконали якісно, швидко та креативно! Буду рекомендувати до співпраці колегам та партнерам.

Виконана робота:

П.І.Б.: Алексій Бейчук

Компанія: КНП «Овруцький ЦПМСД»

Посада: Менеджер проекту

Місто: Україна, м. Овруч

Дата: 30 травня 2023

Звертався до агентства, щоб зробили логотип, фірмовий стиль та брендбук. Хлопці впоралися дуже швидко, вміють слухати та роблять те, що запросив. Мені результат дуже сподобався!

Виконана робота:

П.І.Б.: Рогізний Олександр Миколайович

Компанія: ТОВ “ТЕПЛОТЕХ ГРУП”

Посада: Директор

Місто: Україна, м. Львів

Дата: 10 травня 2023

Процес створення бренду, який включав розробку назви, логотипу та фірмового стилю, пройшов успішно. Команда виконала чудову роботу. Розроблена назва бренду є лаконічною, добре запам'ятовується і легко читається. Логотип, створений для цього бренду, також заслуговує на похвалу. Він привабливий і легко пізнаваний, а також передає основні характеристики та філософію бренду. Фірмовий стиль, що включає кольорову палітру, шрифти і графіку, був розроблений зі смаком і професіоналізмом. Крім того, я хотів би зазначити, що було подано заявку на реєстрацію торгової марки (ТМ), що є важливим кроком у створенні бренду. Це забезпечує захист бренду від можливих порушень з боку інших компаній та дає можливість використовувати його на всіх необхідних матеріалах.

Загалом, створення мого бренду було успішним та якісним процесом. Дуже дякую!

Виконана робота:

П.І.Б.: Ельсукова Анна Петровна

Компанія: ТМ "IgraPolis"

Посада: Директор

Місто: Казахстан, м. Алмати

Дата: 16 березня 2023

Хочу висловити вашій команді велику подяку за вашу роботу! У вас надзвичайно професійний підхід до клієнтів. Відразу видно і зрозуміло було з першого вашого дзвінка, що за вашими плечима величезний досвід. Дякую вам велике за розробку "унікальної назви" та логотипу для нашого нового починання! Робота була чіткою та послідовною, а це дуже важливо і все було виконано вчасно, доводячи ваш професіоналізм. Ваша команда запропонувала нам великий асортимент варіантів назв, де ми одразу зробили вибір) Наші очікування повністю виправдалися!

Я вас рекомендуватиму всьому світу).

Бажаю вашій компанії процвітання та творчих успіхів!

Виконана робота:

П.І.Б.: Мошенський Василь

Компанія: ТОВ "Спецінженермережа"

Посада: Директор

Місто: Україна, м. Київ

Дата: 22 лютого 2023 року

"Працювали з компанією LogoMaster" в напрямку створення та реєстрації торговельної марки, розробка логотипу, розробки етикеток та сайту - все "під ключ" дуже комфортно та легко. Працівники компанії миттєво зрозуміли та втілили всі наші ідеї, зрозуміли наші задуми та виклали на етикетках, сайті, все вийшло швидко чудово, зрозуміло.

Працівники компанії клієнтоорієнтовані, приділяють максимальну увагу! Раджу всім майбутнім клієнтам!

Компанії бажаю довгої праці, натхнення! У Вас дуже чудовий підхід!

Виконана робота:

П.І.Б.: Расим Алімурадов

Компанія: ТМ "Origrand"

Посада: Власник

Місто: Азербайджан, м. Баку

Дата: 06 лютого 2023

Дуже сподобався підхід до роботи. Чіткість ведення процесів. і найголовніше у час терміни. Все зробили швидше, ніж зазначені терміни. У результаті отримали гарну назву та логотип.

Спасибі велике всій команді. Співпрацюватимемо далі.

Виконана робота:

П.І.Б.: Yevheniia Furman

Компанія: Kwiaciarnia “Flamberta”

Посада: Власник

Місто: Polska, Krakow

Дата: 10 січня 2023

Дякую вкотре команді студії LogoMaster за розробку брендингу: неймінг, логотип, стиль, банер для рол-апу, візитки, листівки та інше для нашого нового бізнесу у Польщі – магазин квітів "Flamberta" у Кракові. Працюємо з ними вже понад 15 років. Цікава назва та гарний фірмовий стиль, чудово привертають увагу Клієнтів. Настоящая команда професіоналів змогла знайти для нас швидке та ефективне рішення щодо створення унікального бренду в найоптимальніші терміни, коли потрібно було швидко запустити бізнес. Чудово збудовано роботу з Клієнтом.

Прийміть щиру вдячність за Вашу креативність та вміння почути Клієнта!

Виконана робота:

Рік: 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007-2002
Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98