ЗАМОВИТИ

Відгуки щодо створення логотипу, фірмового стилю, назви

Рік: 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007-2002

П.І.Б.: Павлов Роман

Компанія: «САГАН»

Посада: Генеральний директор

Країна, місто: Україна, м. Одеса

Дата: 8 грудня 2009

Керівництво компанії, дякує колективу дизайн студії FloMaster і LogoMaster, за те, що до виконання поставлених завдань були докладені максимальні зусилля, завдяки яким було розроблено гідну назву нашого бренду - САГАН, а також створено логотип і пакет фірмової документації.

Наша компанія займається виготовленням та продажем якісних броньованих дверей, та логотип повною мірою відображає специфіку нашої діяльності, а також принципи позиціонування нашої компанії, створюючи відчуття надійності та якості пропонованої продукції.

Сподіваємось, що на створенні бренду наша співпраця не обмежиться. У наступному році ми довіримо створення корпоративного сайту, ґрунтуючись на професіоналізмі студії та якості послуг, що надаються. Хотілося б відзначити, що студія виявилася дуже лояльною до замовника. Надалі ми збираємося продовжити співпрацю в галузі реклами та дизайну, зокрема просування нашого корпоративного сайту.

Дуже дякую за роботу! Результат дуже подобається!

Виконана робота:

П.І.Б.: Вішникина Наталія

Компанія: КОСМЕТОЛОГІЯ

Посада: Лікар дерматолог, косметолог

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 4 грудня 2009

Я дуже залишилася задоволеною результатом співпраці. Робота була виконана швидко, було враховано всі побажання.

Дякую за роботу!

Виконана робота:

П.І.Б.: Lena Adatte

Компанія: Християнське благодійне
товариство "Ранкова Зірка"

Посада: Президент

Країна, місто: Швейцарія (Switzerland, Selzach)

Дата: 20 жовтня 2009

Слава Богу за FloMaster! Ми у захваті від вашої роботи, у повному розумінні цього слова! Сподобалось все! Дуже важливо, що розроблений логотип у маленькому форматі проглядається дуже чітко, просто, легко запам'ятовується, нічого зайвого, дуже здорово! Дякуємо за професіоналізм та творчий підхід, приємно працювати з такою командою, як ви!

Виконана робота:

П.І.Б.: Рибницький Геннадій Валентинович

Компанія: ТОВ "Правова компанія "Професіонал"

Посада: Президент

Країна, місто: Україна, м. Суми

Дата: 23 вересня 2009

Співпраця з проектом Logomaster.com.ua залишила винятково позитивні емоції. До Вас доручав розробку фірмового стилю ще двом компаніям. В однієї з них розробка комерційної пропозиції зайняла два тижні, а працівники другого з них передзвонили того дня, коли Логомайстер закінчив роботу. Ось і виходить, що швидкість виконання Вами всього комплексу послуг (розробки фірмового стилю) ідентична швидкості складання комерційної пропозиції іншими компаніями. При цьому приємно здивувала якість виконання завдання. Мені було надано велику кількість (зовсім різних, а не варіацій однієї теми) варіантів логотипи. Слід зазначити, що більшість із них концептуально подобалися, а із двох варіантів ми обирали голосуванням.

Варіанти бланків, візиток та конвертів (після вибору логотипу) навпаки, пройшли на "одному подиху". Зацікавив креативний підхід під час їх розробки. Про співпрацю з Логомайстером писати можна багато, проте простіше сказати лише одне.

Вкрай вдячний за звільнення мого особистого часу (від пошуків компанії, яка може якісно і вчасно виконати непросте завдання), яке я зміг використати у професійних цілях. Дякуємо за якісну роботу, творчий підхід, цікаві ідеї та стислі терміни виконання мого доручення.

Виконана робота:

П.І.Б.: Шляхтиченко Олександра

Компанія: Група компаній "Молочний альянс"

Посада: Бренд-менеджер

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 20 вересня 2009

Робота виконана якісно, акуратно, згідно з поставленим завданням та в строки. Оперативна реакція щодо внесення коментарів та оформлення документації.

Виконана робота:

П.І.Б.: Наливайко Вадим

Компанія: Music-Радіо

Посада: Генеральний продюсер

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 11 вересня 2009

При постановці завдання важливим фактором була терміновість виконання роботи.

Професіонали зі студії дизайну FloMaster та LogoMaster впоралися із завданням блискуче. Швидко провівши досить велику кількість проміжних погоджень, пропонуючи розвиток творчих ідей, представили результат, який цілком влаштував, причому за розумні гроші. І, що так важливо у наше суворе час, дуже доброзичливий і коректний. Дякую велике. Вірю, що співпраця Music-Радіо зі студією дизайну FloMaster та LogoMaster не одноразова і триватиме.

Виконана робота:

П.І.Б.: Павлов Роман

Компанія: «НОВІКОН»

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м. Одеса

Дата: 14 липня 2009

Перед початком великої та серйозної роботи, ми розглядали кілька компаній для співпраці. Однак перевага була віддана студії дизайну FloMaster та LogoMaster, яка запропонувала нам повний комплекс робіт зі створення нашого майбутнього бренду починаючи від назви та закінчуючи створенням та просуванням сайту. Звичайно, нам дуже сподобалися роботи у портфоліо – і ми вирішили розпочати спільну роботу.

Під час роботи не було відчуття, що нам щось нав'язують. Розробники виявили максимальний інтерес до створення бренду, і бажання отримати справжній якісний продукт. Усі агенції розповідають по телефону красиво, але у студії FloMaster та LogoMaster є реальна зацікавленість допомогти замовнику. Співробітники студії насамперед думають про кінцевий результат, що дуже важливо і підкуповує. У процесі роботи нам одразу сподобалося спілкування з керівником та менеджерами, їх розуміння завдань на найвищому рівні.

За створеним бренд-буком були оформлені всі наші торгові точки та магазини, які стали добре привертати увагу та вигідно відрізнятися від конкурентів. Тепер наша компанія має єдиний фірмовий стиль, що дуже позитивно позначилося на продажах і впізнаваності нашого бренду.

Дуже професійно було розроблено web-сайт, який відображає сучасні тенденції у нашій галузі, як в Україні, так і у світі.

Можу порекомендувати компанію тим замовникам, які хочуть отримати якісне рішення "під ключ". Це надійна компанія. Тут працюють професіонали, працюють чітко та впевнено.

Дякую за роботу!

Виконана робота:

П.І.Б.: Крупа Андрій Романович

Компанія: ПП «Максі-Трейд та Ко»

Посада: Комерційний директор

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 06 липня 2009

Розробка логотипу: дуже оперативна робота. Обіцяли зробити за 4 дні – зробили за 2. Обіцяли 10 варіантів на вибір – зробили 20! Дуже професійно створили логотип, який відображає напрямок та суть продукції.

По сайту: також дуже оперативно створили відмінний сайт. Дуже зручний у користуванні та адмініструванні. Легко та просто працювати з інтернет-магазином. Візуально виглядає дуже яскраво, привабливо. Повністю відображає суть та спрямованість нашої компанії. Розробник дав багато цінних та слушних порад, до яких в результаті ми прислухалися та втілили в життя.

Обов'язково співпрацюватиму надалі. Справді, все дуже професійно. Дякую!

Виконана робота:

П.І.Б.: Гонтарук Валерій

Компанія: «RESPECTOR»

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 19 червня 2009

Дуже сподобалася робота щодо створення нашого нового бренду для взуттєвої косметики. Все було зроблено якісно, в оптимальні терміни та дуже креативно. Думаю, ми ще не раз будемо до вас звертатися. Бажаю вам успіху!

Виконана робота:

П.І.Б.: Станилевич Геннадій Віталійович

Компанія: «MoreMoneySystem iTradeChaos»

Посада: Власник та директор

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 04 червня 2009

Замовлення виконано на високому рівні та в обумовлений термін. Робота сподобалася. Зауважень немає. Одним словом RESPECT!

Виконана робота:

П.І.Б.: Щербіна Ірина Олександрівна

Компанія: «Royall»

Посада: Генеральний директор

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 25 травня 2009

Від імені нашої компанії висловлюю подяку співробітникам дизайн-студії. Я думаю, що головною похвалою співробітникам студії буде той факт, що вони одразу вловили наші побажання, за рахунок чого роботу було виконано в обумовлені терміни, якісно та на оцінку чудово!

Після роботи про студію залишилися найкращі враження! Виконаною роботою ми задоволені. Бажаємо побажати Вам творчих успіхів та багато хороших клієнтів!

Виконана робота:

П.І.Б.: Євгенія Валеріївна

Компанія: Студія дизайну інтер'єру «APRIORY»

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 21 квітня 2009

Після дуже тривалого відбору компаній, ми вирішили звернутися до студії дизайну FloMaster та LogoMaster! Перед студією ставилося завдання створити нам назву, слоган, логотип, фірмовий стиль, бренд-бук та сайт. Це досить великий обсяг роботи, який під силу далеко не кожній студії. Але, що дуже приємно, ми були вражені Вашим стилем роботи, який визначається такими словами, як: обов'язковість, креативність, уважність до побажань клієнта.

Особисто я не маю слів, щоб висловити вам всю нашу подяку. Ви справжні професіонали своєї справи та великі трудівники. Ви працюєте за європейськими стандартами, де до клієнта ставляться з повагою та усією увагою. Дякую за той час, що ми працювали разом, за те, що ви вносили на сайт усі наші побажання, які навіть не входили до ціни нашого договору. Це говорить багато про що. Нехай Бог благословляє вас! Ви лідери у своїй справі!

Виконана робота:

П.І.Б.: Яндзьо Ігор Іванович

Компанія: "Activator jeans"

Посада: Директор українського представництва

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 2 квітня 2009

Висловлюємо подяку студії за створення назви, логотипу та сайту для нашої компанії.

Хлопці працюють дуже швидко та професійно. Вони можуть усі.

Наша порада: не гайте часу, звертайтеся відразу до професіоналів у FloMaster.

Виконана робота:

П.І.Б.: Титаренко Ганна Петрівна

Компанія: ТОВ "Світ Прекрасний"

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 30 березня 2009

Компанія дякує співробітникам FloMaster за індивідуальний підхід, оперативність та високу якість роботи. Розроблений стиль безперечно відповідає напрямкам роботи нашої компанії. Стиль яскравий, цікавий, що незаперечно допомагає у залученні нових клієнтів.

Виконана робота:

П.І.Б.: Немирівський Ігор Борисович

Компанія: "ЛОГОЛЕКС"

Посада: Директор

Країна, місто: Україна, м. Київ

Дата: 13 лютого 2009 року

Вивчаючи компанії, які надають послуги з неймінгу та дизайну логотипів, ми зупинилися. на компанії FloMaster Web Studio / LogoMaster Studio.

Вибір пов'язаний з тим, що нам сподобалися роботи компанії, які були представлені на сайті. За фактом співпраці можу сказати, що ми не помилились. Роботи були виконані якісно та в обумовлені терміни, що важливо.

Ми були раді співпраці!

Виконана робота:

Рік: 2024 2023 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007-2002
Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98