ЗАМОВИТИ

Розробка міжнародної торгової марки бренду для бізнесу

Студія брендингу та графічного дизайну LogoMaster® Studio (Україна, м.Київ) пропонує послуги з розробки міжнародної торгової марки (бренду). Ця послуга буде цікавою насамперед для тих, хто активно просуває свій бізнес і планує вихід на міжнародний ринок. Нині у зв'язку з виходом компаній України на ринки ЄС ця послуга стала дуже актуальною та необхідною.

Дуже часто буває так, що існуючий бренд компанії або торгової марки фактично не може бути використаний за кордоном, тому що це не так. там уже є аналогічний бренд. Серед інших проблем можна виділити невідповідність ідеї позиціонування між країнами, а також звучання назви, яка при транслітерації може асоціюватися з чимось поганим чи неприємним для мешканців інших країн, де планується робота нового бренду.

Причому навіть дуже великі міжнародні бренди роблять помилки в цій галузі.

Так модель машини Mitsubishi PAJERO була названа так на честь пампаської кішки (Leopardus pajeros), яка мешкає на плато Патагонія, у південній Аргентині. Однак, оскільки слово pajero (пахеро) має в іспанській мові сленгове значення "онаніст", на деяких зарубіжних ринках довелося перейменувати назву.

Так, в Іспанії, Індії та Америці (крім Бразилії) воно було замінено на Mitsubishi MONTERO (що означає «воїн-горець»), а у Великій Британії на Mitsubishi SHOGUN («сьоґун»). У Японії слово Pajero вимовляють як падеро. У російській мові також закріпилася вимова «паджеро», від якої утворилося безліч різних сленгових прізвиськ.


Коли у 1928 році «Coca-Cola» вийшла на китайський ринок, назву продукту на китайську перекладати не стали. Однак деякі китайські торговці зробили це самостійно, точно передавши ієрогліфами звуки ко-ка-ко-ла. При цьому про зміст написів вони не думали, в результаті народжувалися назви на кшталт «Кусай воскового пуголовка». Маркетологи компанії Coca-Cola перебрали сотні різних ієрогліфів, але не змогли скласти красиву фразу. В результаті їм довелося поміняти звуки на ко-ку-ко-ле, що в перекладі означало Delicious Happiness (Смачне Щастя).


Студія брендингу та графічного дизайну LogoMaster® Studio з радістю грамотно проконсультує Вас та допоможе у створенні міжнародного бренду шляхом створення нової торгової марки або ребрендингу існуючої. Далі наші партнери допоможуть з реєстрацією ТМ за межами України. У нашому штаті студії працюють фахівці, які добре розуміються на нових тенденціях міжнародного ринку (у тому числі США, ЄС, Китаю).

Зазначимо основні причини, з яких Вам буде вигідно співпрацювати з нами:

Фахівці нашої студії мають величезний досвід створення та реєстрації міжнародних товарних знаків. Нижче наведено приклади робіт студії зі створення міжнародного бренду, які успішно працюють уже понад десять років:Дивитись усі роботи

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98