ЗАМОВИТИ

Створити назву логотип для міжнародної компанії, бренду, торгової марки

Студія брендингу та графічного дизайну LogoMaster® Studio (Україна, м.Київ) створює назву для міжнародної компанії, бренду (торгової марки).

Розглянемо основні моменти, які необхідно враховувати при розробці міжнародного бренду.

Насамперед, важливо розуміти, чи буде цікавим (затребуваним) ваш товар чи послуга в новій країні. Якщо ваш товар добре продається в Україні, це зовсім не означає, що він буде так само популярним у Польщі, Німеччині, Нідерландах, Бельгії чи Китаї. Важливо вивчити майбутній ринок, зробити його детальний аналіз і якщо ніша ще вільна (хоча б частково), тоді можна сміливо розпочинати роботу у цьому напрямі. Необхідно виділити сильні риси вашої компанії (товару чи послуги), що відрізняють її від інших конкурентів. Якщо ви дізналися, що конкуренції немає взагалі, тут треба замислитися уважніше – чому це так? Ви перший у цій сфері? Можливо, в цій країні існують якісь законодавчі (а можливо й релігійні) обмеження або споживачі орієнтовані на інші товари чи послуги.

Якщо у вас товар (а не послуга), потрібно чітко розуміти, наскільки ви зможете робити регулярні доставки своєї продукції. Законодавство в галузі імпорту та виробництва у різних країнах відрізняється. Тому, швидше за все, вам потрібно знайти спеціаліста, який вирішуватиме ці проблеми та досконально знатиме місцевий ринок та його закони. В обов'язковому порядку всі характеристики пропонованих товарів повинні відповідати національним стандартам якості (використання харчових замінників, маркування та інше).

Створюючи назву (ім'я) для міжнародної компанії, бренду, торгової марки необхідно враховувати культурні та релігійні особливості країни, в якій буде бізнес. Назва компанії або пропонованих виробів (послуг) повинні звучати зрозуміло, не пішла і милозвучна місцевою говіркою. Можливо, навіть звернутися по допомогу до місцевих фахівців у галузі брендингу, щоб коректно розробити неймінг.

Розробці логотипу нового міжнародного бренду також потрібно присвятити певний час. Дуже важливо, щоб логотип можна було зареєструвати в новій країні. Тут потрібно провести аналіз вже існуючих марок, щоб не бути схожими на них. Так, наприклад, дуже часто у сфері косметології чи медицини використовують зелені листочки, дерева, хрестики, які, швидше за все, вже присутні на логотипах суміжних брендів, тому потрібно уникати таких збігів для вдалої реєстрації ТМ. Новий логотип, що розробляється – особливо його графічна частина, повинні адекватно сприйматися на зарубіжному ринку, тобто. зображення не повинні виглядати образливими. Наприклад, якщо ви виходите ринку ОАЕ, то логотип як частин жіночого тіла буде неприпустимим. Найоптимальніший шлях врахувати всі національні особливості - укласти договір зі спеціалізованою компанією, що займається брендингом та дизайном, яка зможе дослідити всі нюанси. Наша студія брендингу та графічного дизайну LogoMaster® Studio із задоволенням допоможе вам у цьому питанні.

Якщо ви плануєте продавати товар, зрозуміло, що потрібно розробити дизайн майбутньої упаковки (етикетки). Тут ви повинні бути впевненими в тому, що дотримуєтеся всіх законів і ділових звичаїв країни в якій продаватиметеся. Якщо ви здійснюєте постачання продуктів харчування за кордон, то цілком можливо, що доведеться зіткнутися з додатковими вимогами щодо розкриття інформації про склад товару, використання більшої кількості мов опису продукту. Реалізація деяких продуктів може бути законодавчо заборонена, тому в США в деяких штатах не можна продавати продукти, що містять певні жирні кислоти. Необхідно досконально вивчити стандарти нової країни, щоб упаковка товару повністю відповідала всім інформаційним та транспортним вимогам.

При виході з товаром на інший ринок, перш за все, потрібно подбати про захист вашої торгової марки. Якщо ви плануєте вихід на ринок Європейського союзу, то перебуватимете у правовому полі Community Trade Mark, реєстру торгових марок ЄС. Якщо ж на міжнародний ринок – рекомендуємо скористатися послугами реєстрації торгової марки за Мадридською угодою.

Один із дуже ефективних каналів просування вашого бізнесу – це Інтернет, і відповідно розробка інтернет-сайту. Для сайту потрібно придбати домен. Якщо у вас міжнародний бренд – дуже рекомендуємо розглянути для покупки домен .com, який вважається доменом верхнього рівня для будь-якої комерції. Якщо ж ви плануєте вести бізнес у певних країнах, є сенс купити домени цих країн, наприклад: Німеччина - .de, Франція - .fr, Голландія - .nl і т.д. І останній сонет – відвідайте обов'язково країну (країни), де плануєте запускати бізнес та вивчіть усі особливості та менталітет людей.

Нижче наведено приклади робіт студії зі створення міжнародного бренду, які успішно працюють уже понад десять років:Дивитись усі роботи

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98