ЗАМОВИТИ

Як створити та просувати міжнародний бренд

Для створення міжнародного бренду необхідно звернутися до фахівців у цій галузі діяльності. Наша студія брендингу та графічного дизайну LogoMaster® Studio (Україна, м.Київ) протягом багатьох років займається створенням міжнародних торгових марок, які в майбутньому стають брендами та за час своєї діяльності ми нагромадили колосальний досвід.

Коли проведено роботу з розробки назви та логотипу бренду, а також його позиціонування на новому ринку виникає питання, як підвищити поінформованість покупців про вашу компанію, оскільки збільшення продажів – це основна мета. Тут важливо розробити і донести до цільової аудиторії вашу ідею, яка буде співзвучна потребам і бажанням потенційних користувачів. Головний мессендж має бути направлений для тих, хто буде до нього сприйнятливий, у такій формі, щоб його було легко зрозуміти. У цьому випадку мають бути використані канали, які цікаві потенційним клієнтам.

Після того, як ви провели всю початкову роботу та досліджували нові ринки, настав час представити новий бренд вашої потенційної цільової аудиторії. Тут дуже важливо зробити аналіз конкурентів. Те, що може бути круто в Україні, може бути не зрозуміло у Франції чи Італії, що вже говорити про консервативних німців. Наприклад, колірне рішення або слоган можуть відлякати покупця, тому дуже важливо до моменту запуску продукту провести попереднє тестування товару на певній групі людей цієї країни (бажано у віці від 15 до 70 років), щоб розібратися чи не відлякає щось їх.

>

Використовуйте рекламну кампанію для нового створеного бренду в правильному напрямку. Не потрібно наголошувати на радіо-рекламу, якщо ваша цільова аудиторія – жителі міста які переважно їздять на моторолерах, велосипедах чи метро. Переконайтеся, що ваше повідомлення буде помітно. Подумайте для такої ЦА про рекламу в метро. Зробіть простий аналіз: які звички ваших майбутніх іноземних клієнтів, де вони найчастіше проводять час, який вони мають стиль життя, ніж вони люблять займатися у вільний час. На підставі такого аналізу, зведеного в спеціальні таблиці, можна виявити певну закономірність і потім її використовувати в каналах вашої реклами.

Правильний тон спілкування нового розробленого міжнародного бренду з цільовою аудиторією також важливий. Зверніть увагу на смислове навантаження, яке ви використовуєте у фірмовому стилі компанії чи продукту, на упаковці чи етикетці, а також у спілкуванні ваших співробітників з потенційним майбутнім Замовником. Всі дрібниці характеризуватимуть ваш бренд.

При фокусуванні на підвищенні впізнаваності бренду необхідно враховувати ще один фактор, що сприяє міжнародній впізнаваності торгової марки. Важливо уважно стежити за дотриманням репутації компанії на кожному ринку присутності. Звичайно, на перший погляд, здавалося б, що це завдання складно вирішити, оскільки при розширенні бізнесу необхідно враховувати все більше особливостей кожної індивідуальної країни.

Створення та просування міжнародного бренду – це обіцянка. У момент, коли клієнт здійснює покупку, бренду потрібно досягти повного задоволення покупця від придбаного товару чи отриманої послуги. Необхідно бути впевненим, що враження клієнтів від нового розробленого бренду будуть позитивними. У процесі роботи та формування бренду навіть один негативний відгук покупця означає більше, ніж десять позитивних. Потрібно постійно стежити за тим, щоб у вас все було в шоколаді!

Студія брендингу та графічного дизайну LogoMaster® Studio (Україна, м.Київ) створить для Вас унікальну назву для міжнародної компанії, бренду (торгової марки).

Нижче наведено приклади робіт студії зі створення міжнародного бренду, які успішно працюють уже понад десять років:Дивитись усі роботи

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98