ЗАМОВИТИ

Назва бренду логотип бренд бук інтернет-магазин професійної косметики парфумерії Україна

Створення назви, логотипу:

ТМ ”ELFORI” новий, великий та популярний В2В та В2С інтернет-магазин професійної косметики та парфумерії в Україні, з планами виходу на ринок ЄС та країн СНД. Імпорт та дистрибуція професійної косметики для косметологів, дерматологів, лікарів естетистів та перукарів.

Роботу зі створення бренду розпочали з розробки назви. Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути цікавою та легкою для запам'ятовування. Асоціюватись із тематикою діяльності (косметологія, краса). Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві ELFORI.

Придумана назва бренду ELFORI походить від слів:

ELASTIC (англ.) ¬- еластичний; гнучкий, пружний.

FOR (англ.) - для, на користь (кого-л./чого-л.).

Користь від застосування косметики – еластична та пружна шкіра. У цій назві наголос було зроблено на цікаве, красиве, добре запам'ятовується звучання слова.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і солідний образ, що запам'ятовується.

Логотип складається з назви торгової марки та знака у вигляді з'єднання: особи людини (тематика б'юті, краси), штрих коду (інтернет-магазин, імпорт та дистрибуція) та першої літери назви “E”.

Загальний образ логотипу: компанія-експерт, сучасні та прогресивні технології. Асоціації з омолодженням, професіоналізмом та унікальністю.

Шрифтове написання назви ”ELFORI” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.

Колірне рішення логотипу виконано в блакитному та рожевому кольорі. Блакитний колір підкреслює чистоту та «стерильність» бренду, бездоганну якість продуктів. Він відображає свіжість, сучасність та прогресивні технології. Рожевий колір символізує жіночність, і викликає почуття, пов'язані з невинністю та делікатністю, що дуже добре підходить для тематики професійної косметики та парфумерії. Цей колір дає зрозуміти клієнту, що він здобуває не просто продукт, а турботу.
Розробка фірмового стилю:

Особливу увагу хочеться приділити фірмовому стилю, який відображає свіжість, інноваційність, сучасність та прогресивні технології. Елементи динамічних ліній підкреслюють чистоту і "стерильність" бренду, а також бездоганну якість продуктів. Виникають асоціації з отриманням чудового перетворення, омолодження та релаксації. В рамках замовлення розроблено стандартний набір документів: візитні картки, конверт, фірмовий бланк. Основною відмінністю стилю є строгість, запам'ятовуваність і унікальність.Розробка бренду бука:

Протягом двох тижнів було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини, а також детальному опису фірмового стилю.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98