ЗАМОВИТИ

Редизайн ребрендинг логотипу страхової компанії

Редизайн логотипу:

Страхова компанія “Універсальна” входить до першої десятки страхових компаній України. Компанія була заснована у 1991 році і сьогодні працює у всіх регіонах України (понад 300 точок продажу по всій країні). СК Універсальна надає послуги індивідуальним та корпоративним клієнтам та позиціонує себе як роздрібного страховика. Місія: Ми працюємо для того, щоб Ви могли спокійно і не відволікаючись займатися своїми справами та бути впевненим, що Ваше здоров'я, майно, бізнес та активи під надійним захистом.

До нас у студію звернулися за редизайном логотипу. Основне завдання – розробити новий логотип на латиниці UNIVERSALNA, залишивши при цьому загальну впізнаваність бренду. Також до логотипу потрібно додати дескриптор “INSURANCE / СТРАХУВАННЯ”, а також приналежність до групи компаній: A FAIRFAX COMPANY.


Новий розроблений логотип повністю відповідає поставленому завданню - легко і зрозуміло читається, а так само залишає за собою попередню впізнаваність бренду.

Шрифтове написання назви “UNIVERSALNA”, “INSURANCE / СТРАХУВАННЯ” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду.Розробка шаблону презентації в PowerPoint:

Основною та наймасовішою програмою для розробки та створення презентацій є Microsoft PowerPoint — програма для створення та проведення презентацій, яка є частиною Microsoft Office і доступна в редакціях для операційних систем Microsoft Windows та Mac OS. Для того, щоб розробити цікаву та солідну презентацію в PowerPoint, необхідно не тільки правильно подати текст та заголовки, але й підготувати тематичні підкладки, заставки, колонтитули (верхні та нижні заставки), підготувати тематичні ілюстрації та багато іншого. Презентація розробляється у єдиному фірмовому стилі. У процесі роботи створюється базові шаблони слайдів: шаблон слайду головної сторінки презентації, шаблон типової сторінки, шаблон рубрики, шаблон прикладів робіт (фотогалерея), шаблон контактних даних. Використовуючи такий шаблон презентації, Замовник надалі зможе самостійно доопрацьовувати або додавати сторінки до презентації. Нижче наведено шаблон розробленої нами презентації:


Розробка бренду бука:

Протягом тижня було виконано завдання щодо створення та погодження бренд бука. Особливу увагу Замовник просив приділити опису логотипу та його нанесенню на різні площини, опису фірмового стилю, ділової документації та шрифтів.


Розробка презентації:


Відгук:

П.І.Б.: Процак Марина Олегівна

Компанія: СК "Універсальна"

Посада: Директор департаменту роздрібного продажу

Місто: Україна, м. Київ

У нас була термінова робота, яку потрібно було якісно зробити, ми звернулися до LogoMaster Studio.

Компанія працює ДУЖЕ швидко. Пропозиція за пропозицією, варіант за варіантом!

Уважно вивчають вимоги до логотипу та подання компанії (навіть англійською мовою) - відповідно кількість невдалих варіантів зводиться до нуля.

Якщо Ви оперативно даєте фідбек на запропоновані варіанти дизайнера – логотип у Вас буде за 3 дні, а повний брендбук – за тиждень!

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98