ЗАМОВИТИ

Назва для бренду соняшникової олії логотип етикетка

Створення назви, логотипу:

Створення бренду для олії (Україна).

Роботу розпочали з розробки назви бренду. Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути зрозумілою, цікавою та легкою для запам'ятовування. Мовне написання – кирилиця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві БОЖЕНА.

Назва бренду утворена від імені:

Божена – жіноче слов'янське ім'я. Позначає "божа", "благословенна" або "богом обдарована". Відображає добротну та якісну соняшникову олію, бажану в кожному будинку. Назва передає асоціації з натуральним українським продуктом, однаково пишеться українською та російською мовами.


До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і солідний образ, що відображає тематику бренду.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу виконано у вигляді стилізованого соняшника.

Колірне рішення логотипу виконане в зеленому та жовтому кольорах. Саме життя, природа, гармонія – ось що безпосередньо означає зелений колір у цьому логотипі. Зелений у психології є символом м'якості та спокою, він заспокоює та створює відчуття гармонії та довіри. Жовтий - це колір дозрілого врожаю та сонця. Він викликає приємні відчуття та символізує рух, радість та оптимізм.

Шрифтове написання назви “Божена” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі.
Розробка дизайну етикетки:

В основі дизайну етикетки лежить тематичний орнамент соняшника, стилізований під петриківський розпис — український декоративно-орнаментальний народний живопис, який сформувався на Дніпропетровщині в селищі Петриківка, звідки і походить назва цього виду мистецтва. Походження цього розпису пов'язують із козацтвом та заселенням Дніпровщини вихідцями з Полтавщини, Слобожанщини та Поділля у XVIII столітті та у першій половині XIX століття.

При створенні бренду соняшникової олії ми насамперед відштовхувалися від очікувань цільової аудиторії. У рамках комплексного вирішення даної маркетингової задачі, нами було розроблено унікальний і сучасний образ бренду соняшникової олії, що розкриває високий характер пропозиції продукції, що випускається.Робочий процес:Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98