ЗАМОВИТИ

Розробити логотип ломбарду Алмати Казахстан

Редизайн логотипу:

“ЛІДЕР” – мережа ломбардів в Алмати (Казахстан).

У нашу студію звернулися за розробкою нового візуального образу ломбарду – створенням логотипу та фірмового стилю.

Перший етап - це редизайн логотипу. Існуючий логотип був не універсальний з точки зору застосування: наприклад, на горизонтальній вивісці, були великі складності з його розміщенням, через складне компонування логотипу, а так само назва читалася як ВЛІДЕР, через незрозумілий символ на початку слова LIDER. Таким чином, Замовником було поставлено завдання – розробити правильний, новий та сучасний логотип з урахуванням світових трендів логобудування, який би відображав назву ломбарду та тематику діяльності.Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип, що складається зі знака та шрифтового написання назви.

Знак виконаний як орла на монеті: т.к. гроші – це свобода, а птах – образ вільної людини. Таким чином, логотип ломбарду відображає місце, де можна швидко та легко отримати гроші. Основна ідея логотипу: підтримка, допомога, доступність, надійність, безпека.

Колірне рішення логотипу виконане в синім та жовтому кольорі. Синій - колір моря та неба. Він справляє враження спокою, незворушності та порядку. Жовтий – колір сонця, гарного настрою, золота (грошей).

Шрифтове написання назви “ЛІДЕР” у логотипі розроблено дизайнерами нашої студії та адаптовано під загальний стиль бренду. Для розшифровки діяльності було заведено використовувати в логотипі дескриптор “ЛОМБАРД”.Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98