ЗАМОВИТИ

Назва логотип етикетка для бренду вітамінів

Створення назви, логотипу:

Створення міжнародного бренду для торгової марки, бренду вітамінів (Made in UK, England).

Роботу розпочали з розробки назви бренду. Основні побажання Клієнта були наступними – назва має бути зрозумілою, цікавою та унікальною (тобто у світі не повинно бути аналогічних брендів, + вільний домен для сайту .com). Асоціюватися з тематикою бренду та високою якістю продукції. Мовне написання – латиниця.

Після обговорення різних варіантів, Замовник зупинився на назві ACVELON.

Назва бренду утворена від об'єднання слів:

Activate (англ.):
- активізувати
- Активувати; підвищувати здатність
- приводити в дію.

Active (англ.):
- активний
- діяльний; енергійний; активний; живий
- дійсний; ефективний, практичний, дієвий; справжній.

Veloce (англ.) – швидко.

Long (англ.) – довгий термін; довготривалий період; великий проміжок часу.

Назва співзвучна з WELL (англ.) - від Wellness (англ.) - хороше здоров'я, від "be well" - "добре самопочуття" або "благополуччя".

Головне завдання Wellness — запобігання та профілактика хвороб, а також ознак старіння як зовнішніх, так і внутрішніх. Wellness – це філософія благополуччя людини. Той, хто живе згідно з філософією велнеса, вдалий, сповнений енергії, оптимістичний і бадьорий незалежно від віку. Він приділяє увагу зовнішньому вигляду свого тіла, дотримується принципів здорового харчування, помірно використовує фізичні навантаження.

За допомогою якісних вітамінів організм людини наново активізується, отримує необхідну енергію та поживні речовини.

Асоціації: швидкий ефект на тривалий час, нові сили, енергія, здорово та корисно.
До розробки логотипу бренду Замовником були висунуті наступні вимоги - простий у використанні і солідний образ, що відображає тематику бренду.

Після детального обговорення різних варіантів Замовник затвердив наведений нижче логотип. Знак розробленого логотипу виконаний у вигляді дерева, що сходить сонця з елементом оберегу навколо нього.

Зелене дерево, що квітне, - символ життя і здоров'я. Коло у вигляді оберегу – захищає та оберігає здоров'я людей. У середині знака розміщено сонце – символ тепла, енергії та сили. Сонце символізує здоров'я, благоденство та радість, знання та життєву енергію.

Колірне рішення логотипу виконане в зеленому, фіолетовому та жовтому (золотому) кольорі.

Зелений у психології є символом м'якості та спокою, він заспокоює та створює відчуття гармонії та довіри. Фіолетовий колір асоціюється із силою, важливістю, авторитетністю, надійністю, впевненістю. Жовтий колір асоціюється з гарним настроєм, сонцем, відкритістю, сучасним мисленням та відбиває ефективність.

Шрифтове написання назви “ACVELON” розроблено дизайнерами нашої студії та виконане у строгому стилі.


ACVELON представляє кращі вітаміни з Англії, сертифіковані міжнародними сертифікатами GMP, High Quality Guaranteed, 100% Halal Product, GMO Free. Всі вітаміни та мінерали виробляються з високоякісної сировини, що проходить багатоступінчасті етапи очищення. Унікальні розроблені формули допомагають якомога дбайливіше заповнити нестачу мікроелементів в організмі людини. Вибираючи "ACVELON" - Ви обираєте здорове майбутнє для Вас та Ваших близьких!Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98