ЗАМОВИТИ

Розробка фірмового стилю журнал

Розробка фірмового стилю - це створення сукупності графічних та колірних елементів, які забезпечують унікальність та запам'ятовуваність компанії чи бренду. Фірмовий стиль – це ключовий засіб формування іміджу компанії чи товару. Цікавий стиль допомагає споживачеві знаходити ваш товар та ваші пропозиції, формуючи у нього позитивне ставлення до вашої компанії.

Ціна фірмового стилюФірмовий стиль – основа комунікаційної політики компанії. Він відображає візуальну та смислову єдність пропонованої послуги чи продукції. Розробка фірмового стилю забезпечує унікальність усіх товарів компанії, а також вигідно ідентифікує бренд перед конкурентами.

Відомо, що цікавий фірмовий стиль є інструментом формування бренду. Головне завдання фірмового стилю полягає в тому, щоб зробити товари компанії впізнаваними, підвищити конкурентні переваги бренду.

Під елементами фірмового стилю мають на увазі сукупність логотипу, фірмового кольору, шрифту та їх використання в оформленні ділових паперів та комунікаціях. Система фірмового стилю включає такі основні елементи фірмового стилю: логотип; фірмовий блок; фірмове гасло (слоган); фірмові кольори; фірмовий набір шрифтів.

Фірмові комунікаційні засоби з використанням елементів фірмового стилю використовуються у внутрішньому документообігу компанії та при комунікації фірми з партнерами та замовниками. До них можна зарахувати: фірмовий бланк компанії; персональна та корпоративна візитна картка; різні типи конвертів (Е65, С4, С5); фірмова папка; рекламна, іміджева та сувенірна продукція.

Приклад роботи для журналу.

TM "Train Travel Magazine".
Журнал для регіональних поїздівРозробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98