ЗАМОВИТИ

Розробка брендбука ціна Алмати Казахстан

Створення логотипу, фірмового стилю

Створення фірмового стилю, тобто. стилістичну єдність всіх складових комунікацій компанії справляють відмінне враження і дозволяють почати перетворення звичайної торгової марки на бренд. Для цього важливо не тільки одноразово впровадити фірмовий стиль, а й постійно і правильно його використовувати. Для цього компанії використовують спеціальний документ внутрішнього користування – брендбук.

Зміст розділів брендбука не обмежується жорсткими рамками, адже процес його розробки має творчий характер. Подання у різних варіаціях, особливо притаманно фірмового стилю компанії, розробки якого враховуються особливості цільової аудиторії і заплановані до використання рекламні носії. На підставі переліку останніх, а також з урахуванням поставлених клієнтом завдань та виду діяльності компанії складається обсяг елементів фірмового стилю. І якщо для однієї компанії достатнім буде створення логотипу та макета візиток, то для іншої буде потрібно підготовка довгого керівництва щодо використання фірмового стилю.

Для торгових компаній найактуальнішою є розробка дизайну цінників, товарних чеків, уніформи персоналу та інших елементів, супутніх діяльності.

Торгово-розважальні центри найбільше потребують замовлення дизайну покажчиків та брошур, що полегшують покупцям пересування територією ТЦ. При цьому особливу складність є розробкою концепції розміщення рекламних матеріалів орендарів ТРЦ.

Ресторанам рекомендується сконцентруватися на замовлення макетів сувенірної продукції, дизайнерських елементів в інтер'єрі та одязі, серветок, шаблонів меню тощо.

Окрім цього, якісні брендбуки компаній повинні включати визначення основного повідомлення бренду, яке транслюватиметься аудиторії за допомогою всіх цих інструментів. Додатково можуть визначатися канали та методи передачі повідомлення. Дизайн брендбуку визначає фірмовий стиль. Ціна розробки брендбуку наведена нижче на цій сторінці.

Студія LogoMaster займається розробкою брендбуків компаній і торгових марок для Алмати, Казахстан.

Ми створюємо повноцінне керівництво, яке розкриває філософію компанії (ТМ) та принципи її роботи, відображені в графічних елементах фірмового стилю.

Розробка Брендбука

Брендбук

Пакети "Bronze" / "Silver" / "Gold" / "Platinum"

  • Кожен із пакетів розробки брендбука включає:
  • розробку макетів елементів у векторному форматі Corel Draw (вихідники у форматі CDR).
  • пояснення та порядок використання елементів (сам брендбук у форматі .pdf).
  • Ціна від $400 (за базовий брендбук). Дивитись всі ціни на брендбуки.

Наші роботи для Казахстану:З будь-яких питань WhatsApp/ Telegram:

+380677998498
Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98