Створення бренду
Отримати консультацію

Створення бренду

Бренд - це торгова марка з іміджем. Технологія створення та впровадження бренду отримала назву брендинг. Розробка бренду - один із найважливіших кроків формування власної аудиторії майбутнього продукту, товару чи послуги. Тому дуже важливо відповідально підійти до створення бренду.

Створення брендів

Етапи створення бренду:

Неймінг - розробка назви бренду

Неймінг - це процес розробки назви бренду для компанії або товарів (послуг). Результатом професійного неймінгу є створення запам'ятовуваної та унікальної назви.

Створення логотипу

Логотип - один із найважливіших атрибутів бренду. Розробка цікавого логотипу, що запам'ятовується, — це складна робота, яка потребує професійного підходу та креативних рішень.

Розробка brand-book

У бренд-буку описується використання фірмового стилю бренду, рекомендації щодо правильного нанесення логотипу на бланки, конверти, сувенірну продукцію, оформлення транспорту тощо.

Розробка слогана

Слоган — рекламний девіз, який у стислому вигляді передає рекламне повідомлення про бренд для привернення уваги цільової аудиторії, підвищення її лояльності бренду, стимулювання продажів.

Розробка фірмового стилю

Фірмовий стиль – це набір елементів, які ідентифікують конкретний бренд на ринку та виділяють його серед інших. Елементи фірмового стилю використовують у рекламних матеріалах.

Створення сайту

Сайт - обличчя бренду в Інтернеті. Розробка від сайтів-візиток та інтернет-магазинів до великих нестандартних проектів, сучасний адаптивний дизайн.

Наші роботи:Бренд – це не просто торгова марка, що складається з назви, графічного зображення (логотипу) та звукових символів компанії чи товару. Поняття бренду ширше, оскільки до нього ще додатково входять:

Однією з найважливіших умов довгого та успішного життя майбутнього бренду є грамотно підібрана назва компанії (товару, послуги). Неймінг був і залишається однією з найсильніших сторін нашої роботи у галузі брендингу.

Розробка бренду - один із основних напрямків студії LogoMasterTM Studio (м. Київ, Україна). Створення бренду містить цілий комплекс заходів.

Розробка бренду - це відповідальна робота, яку краще доручити професіоналам. Ми орієнтуємося в новітніх технологіях брендингу, а найважливіше – індивідуально та креативно підходимо до кожного окремого завдання. В результаті знайдемо той варіант, який повністю задовольнить замовника.

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98