ЗАМОВИТИ

Створення логотипу за феншуй. Правила розроблення логотипу з феншуй

Основна мета створення логотипу для компанії з феншуй - покращення якості енергетики навколо цієї компанії , Створення сприятливого потоку для поліпшення добробуту працівників фірми, та залучення ділової удачі.

Створюючи логотип фірми, насамперед з'ясуйте головний феншуй знак Вашого бізнесу, тому що це вирішує головну роль у дизайні логотипу. Кожному типу бізнесу відповідає певний знак феншуй:

Феншуй знак ВОГОНЬ: дизайн студії, ресторани, кафе, роздрібна торгівля, бізнес, пов'язаний зі спортом;

Феншуй знак ЗЕМЛЯ: будівництво, нерухомість, сільське господарство;

Феншуй знак МЕТАЛ: банківська справа, фінанси, бухгалтерія, урядові установи, архітектура, IT-технології;

Феншуй знак ВОДА: клінінг - прибирання приміщень, рекрутингові агенції, медицина, краса, мода;

Феншуй знак ДЕРЕВО: виготовлення меблів, сади, школи, навчальні заклади, флористика, одяг, турфірми, видавництва тощо

Приклади наших робіт з розробки логотипу з феншуй:Дивитись усі роботи

Є кілька підходів феншуй, коли йдеться про створення логотипу. При створенні логотипу компанії дуже велике значення мають колір та форма логотипу, а також додаткові символи, використані на логотипі. Правильне поєднання цих елементів з феншуй знаком Вашого бізнесу допоможе створити ідеальний логотип фірми.

Коліри для логотипу

Найкращі кольори для логотипу компанії це ті, що посилюють феншуй знак Вашого бізнесу. Наприклад, для флористики, яка відноситься до знака ДЕРЕВО, найбільш підходящими кольорами будуть: коричневий і зелений або кольори землі, що вирощує дерево, та води (синій та чорний).

Червоні або пурпурові кольори, як головні кольори логотипу для бізнесу у сфері флористики, створюватимуть поганий феншуй, оскільки ці кольори виражають елемент вогню – руйнівний елемент для квітів.

Червоний, бордовий, жовтий та помаранчевий кольори підходять для ресторанного бізнесу, оскільки його елемент феншуй – вогонь. Згадайте логотип МакДональдса, відомих піцерій, ресторанів, які часто мають червоний колір або елемент вогню у своєму логотипі.

Якщо ви відкриваєте органік кафе, яке спеціалізується на здоровій їжі (фреші соках), тут не підійде знак ВОГОНЬ, т.к. філософія цього закладу відображається у знаках ЗЕМЛІ, ВОДИ і тут потрібно використовувати такі кольори, як зелений чи синій, які символізують свіжу та здорову їжу.

Форма для логотипу

Форма логотипу компанії також залежить від феншуй знак Вашого бізнесу. Наприклад, феншуй знак ДЕРЕВО має найвдаліше вираз через прямокутну форму, оскільки ця форма найбільше нагадує енергію дерева, рослини або квітки, що росте вгору.

Феншуй знак ВОГОНЬ представлений такими формами, як трикутник, зірка тощо. оскільки ці форми є найточнішими візуалізаціями мов вогню.

Нижче наведено основні форми, які символізують основні феншуйні елементи:

Земля: квадрат

Метал: коло

Вода: хвилі

Дерево: прямокутник

Вогонь: трикутник

© ЛогоМайстер

Розробка логотипу, створення логотипу, створення фірмового стилю, розробка фірмового стилю - наша улюблена робота!

Отримайте консультацію
зручним для Вас способом!

Швидко Вам відповімо або дзвоніть:
+38 067 799-84-98